Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Windows’un Yeni Sürümünü 24 Haziran’da Tanıtıyor

Etkinlik detayları bize neredeyse hiç bilgi vermiyor, ancak çok büyük olma potansiyeli var. Yeni Windows sürümü için tarih verildi.


Microsoft, Windows 10‘a gelecek büyük bir güncellemeyi sızdırdı ve ima etti, ancak henüz somut bir şey duymadık. Şimdi ise Redmond teknoloji devi, Windows 10’a nelerin geldiğini bize gösterecek bir etkinlik duyurdu.

Microsoft’un Windows 10 için Büyük Etkinliği

Tüm ayrıntıları Microsoft Windows web sitesinde kontrol edebilirsiniz. “Ayrıntılar” diyoruz ama ne yazık ki şu anda sayfada pek bir şey yok.

Web sayfası sizi “Windows için sırada ne olduğunu görmek için bize katılmaya” davet ediyor ve etkinlik için bir saat, tarih ve hatırlatma bağlantısı sağlıyor… ve hepsi bu kadar. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, 24 Haziran 2021 tarihini beklememiz gerekecek. Yeni bir Windows sürümü bizlerle olacak.

Hal böyle olunca da Microsoft’un etkinlik sırasında neler duyuracağını tam olarak bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, yazılım devi yakın zamanda bu projenin fişini çektiği ve özelliklerini Windows 10’a taşımaya başladığı için bunun Windows 10X ile ilgili olmayacağı.

Microsoft, Windows'un Yeni Sürümünü 24 Haziran'da Tanıtıyor

Bu sunumun Sun Valley ile ilgili olması kuvvetle muhtemeldir. Son haftalarda Sun Valley ile ilgili o kadar çok sızıntı, ipucu ve kademeli güncelleme gördük ki, Microsoft’un bu sunum sırasında düzgün bir şekilde duyurması kaçınılmaz görünüyor.

Elbette tamamen yanılıyor olabiliriz; Microsoft’un elindeki her şeyi bilmiyoruz. Bu nedenle, kesin olarak bilmemizin tek yolu günü ayarlamaktır.

Windows 10 için Yeni Bir Şey

Microsoft, Windows 10’un geleceğini gösterecek, seyrek olmasa da ilgi çekici bir etkinlik duyurusu yayınladı. Bu nedenle, neyle ilgili olduğunu ancak bir kez başladığında bileceğiz… ama paramız Sun Valley’de.

“Sun Valley”in ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bu, tüm Windows 10 için planlanmış bir UI yükseltmesidir. Microsoft bize bunun için kesin bir çıkış tarihi vermemiş olsa da, geçtiğimiz birkaç ay içinde snippet’ler ve kademeli sürümler gördük. .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu