Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 10 Pro ve Microsoft Office 365 Çekilişi Başladı! (SONUÇLANDI)

Merhabalar bu çekilişimiz de sizlere Windows 10 Pro lisans anahtarı ve Microsoft Office 365 hesabı hediye edeceğiz.

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilen, Windows NT ailesinden bir işletim sistemidir. Windows NT ailesinin son çıkan sürümüdür.


Windows 10 Pro: Windows 10 Home’un sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak iş amaçlı şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve daha fazlası. Windows geliştikçe bilgisayarlar da gelişiyor. Bilgisayarlar şimdi daha güçlü ve yenilikçi. Yeni Windows 10 bilgisayarlar; dijital mürekkep, yüz tanıma, oyun ve çok daha fazlasını sunuyor. 3Bizde sizlere Windows 10 Pro lisans anahtarı hediye ediyoruz.

Office 365 Microsoft’un bir grup yazılım ve hizmet aboneliği için kullandığı marka adıdır; Birlikte yaratıcılık yazılımı ve ilgili hizmetleri abonelere sunmaktadır. Office 365, Microsoft Office 2019’un tüm uygulamalarını kullanabilir ve uygulamanızı her zaman güncelleyebilirsiniz. 5 PC veya Mac cihazınız ile birlikte tablet veya akıllı telefonlarınıza Office uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Bu hediyemiz ise 1 yıl geçerli lisans içermektedir.

Windows 10 Pro ve Microsoft Office 365 Çekilişi Başladı! (SONUÇLANDI)

Neler hediye ediyoruz?

  • 1 Kişiye Windows 10 Pro lisans anahtarı
  • 2 Kişiye Microsoft Office 365 – (5 PC – Mac 1TB OneDrive Depolama ve Mail Hesabı)

Windows 10 Pro ve Office 365 Çekilişi

Dijital ortamda satılan bu ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ve sanal ortamdan paylaşım yapıldığı için kargo ücreti, telif ücreti, gümrük vergisi, özel tüketim vergisi, bandrol ücretleri olmadığı için fiyatlar bu sebeplerden dolayı ucuz. Daha farklı Windows ürünlerini satın almak isterseniz r10 konusuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skype üzerinde de iletişime geçebilirsiniz Skype: live:metis.tr 

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  • Windows 10 Lisans Anahtarı: Furkan Bekdik
  • Office 365 Lisans: Alperen Türkeli
  • Office 365 Lisans: Cihat Türkan

*Kazananlarla mail üzerinden iletişime geçilecektir.

Windows 10 Pro ve Microsoft Office 365 Çekilişi Başladı! (SONUÇLANDI)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu