Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp, Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre popüler mesajlaşma uygulaması, Snapchat’in önemli bir özelliğini daha kullanıcılara sunacak.

Bilgilere göre kısa süre içerisinde, WhatsApp kaybolan mesaj özelliği ile kullanıcıların karşısına çıkacak.


Facebook’un sahibi olduğu mesajlaşma uygulaması, 2017 yılı başında Snapchat Hikayeler özelliğinden esinlenilerek hayata geçirilen WhatsApp Hikayeler ile adından oldukça söz ettirmişti.

Hikayeler özelliği ile rakibini sollayan WhatsApp Hikayeler açıklanan verilere göre, 450 milyon kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılıyor. Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre WhatsApp‘ın Snapchat’te yer alan kaybolan mesaj özelliği üzerinde çalıştığı gün yüzüne çıkartıldı.

WhatsApp, Kaybolan Mesajlar Üzerinde Çalışıyor

Söz konusu bu özelliği ile rakibi Snapchat’e oldukça büyük bir darbe vurmayı planlayan mesajlaşma uygulaması, aynı Snapchat’te olduğu gibi belli bir süre sonra kaybolan mesaj özelliği ile karşımıza çıkacak.

Kaybolan mesaj özelliği sayesinde arkadaşlarınıza Hikayeler üzerinden göndereceğiniz GIF‘ler ve Fotoğraflar, Snapchat‘te olduğu gibi belli bir süre sonra kendi kendine ortadan kaybolacak.

Böylece son zamanlarda bir hayli popülerliğini kaybeden Snapchat’in en önemli özelliğini de kullanıcılarına sunacak olan popüler mesajlaşma uygulaması, yeniden adından söz ettirecek.

WhatsApp Hikayeler 450 milyon kullanıcı barajını aştı!

Mesajlaşma uygulması toplam kullanıcı tabanı 1.5 milyar seviyesine ulaşmış durumda. Bu rakamla servis Snapchat ve Instagram gibi servisler karşısında ezici bir üstünlüğe sahip.  Statista tarafından yayınlanan rapor ise, servisin Facebook Messenger aylık aktif kullanıcı sayısını bile aştığını gösteriyor. Hikayelergünlük aktif kullanıcısını 450 milyon rakamına çıkartmış durumda.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu