TeknoDiot.com
   
   
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Vivo APEX 2020 Ultra Hızlı Şarj ile Geliyor!

Vivo APEX 2020 Ultra Hızlı Şarj ile Geliyor!

Vivo APEX 2020 Ultra Hızlı Şarj ile Geliyor!

Vivo APEX 2020 yarın Çin’de tanıtılacak. Lansman öncesinde Çinli firma, APEX 2020 konsept telefonuna ulaşacak yenilikçi özellikler hakkında sürekli yeni bir bilgi veriyor.

Şirket telefonun 60W hızlı kablosuz şarj teknolojisine sahip olacağını ima eden yeni bir poster yayınladı.

Vivo, Weibo’da APEX 2020 telefonunu arkasında “60W” ile gösteren yeni bir poster paylaştı. APEX 2020’nin inanılmaz ekran ve görüntüleme yetenekleri olmayacağını, aynı zamanda ultra hızlı kablosuz şarj sunacağını belirtiliyor. Vivo APEX 2020 pil gücü hakkında şu anlık net bir bilgi yoktur.

Vivo APEX 2020 Ultra Hızlı Şarj ile Geliyor!

Teorik olarak, hızlı hızlı 60W kablosuz şarj teknolojisi, Xiaomi Mi 10 serisinde bulunan 30W kablosuz şarj özelliğinden iki kat daha hızlı görünüyor. Hızlı kablosuz şarj ile gelen diğer telefonlar, Huawei Mate 30 Pro’da 30W ve Samsung Galaxy S20 serisinde 25W olarak gelmiştir. Vivo APEX 2020‘nin 60W kablosuz şarj ile geleceği göz önüne alındığında, daha hızlı kablolu şarj özellikleri sunabilir.

Geçmiş raporlar, Vivo APEX 2020‘nin tam ekran deneyimi sunacak muhteşem bir kavisli ekranla gelebileceğini ortaya koydu. 120Hz’lik yüksek bir yenileme hızını destekleyebilir. Akıllı telefonun reklamları, türünün ilk PTZ (Pan Tilt Zoom) kamerasını barındıracak yuvarlak şekilli bir kamera modülü ile donatılacağını açıkladı. APEX 2020’nin 5x ila 7.5x optik zoom özellikleri sunması bekleniyor. Snapdragon 865 mobil işlemci cihaza güç sağlayacak. Akıllı telefonun diğer özellikleri hala bir gizem şeklinde saklanılıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Nova 5T Türkiye’de Satışta!

Hüseyin Ceylan

Rockstar Kurucu Ortağı ve GTA Yazarı Dan Houser Şirketten Ayrıldı

Buğra Noyan

League of Legends, RP Fiyatlarında Güncelleme

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.