Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar)

Valorant'ın yeni Icebox haritasındaki tüm önemli noktalar ve özellikler

Haftalarca süren heyecanın ardından sonra, Valorant sonunda Icebox adında yeni bir harita tanıttı.

Önümüzdeki hafta yani 13 Ekim tarihinde  3. Kısım başladığında Icebox haritası Valorant’a eklenecek. Karla kaplı haritada, haritanın bir tarafında büyük nakliye konteynırlarının bulunduğu tersaneye çekilmiş dev bir savaş gemisi bulunuyor.


Haritanın diğer tarafında, zipline gibi davranan halatlarla tamamlanmış, birden çok katı olan büyük bir bina var. Haritanın bazı bölümleri tamamen açık.

https://teknodiot.com/icebox-valorant-buzlu-harita

Kaçırmış Olabileceğiniz Valorant Icebox Noktaları

Bir Valorant oyuncusu, Icebox fragmanının kısaca göz ardı ettiği bazı ilginç yerleri özetlemek için Reddit’e göz atabiliyor. Haritada bir kısımda görülebilen kule mevcut, oyun sırasında ulaşılabileceğinden pek emin olmadıklarını belirttiler. Eğer öyleyse, keskin nişancılar için yüksek bir yere çıkıp hareketin gelişmesini izlemek için mükemmel bir yer olurdu.

Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar)

Oyuncuların zipline gibi hareket edeceğini varsaydığı yatay olanlar da dahil olmak üzere üç halat olduğu belirtildi. Split, ajanların hızla yukarı ve aşağı kayabileceği dikey halatlar içerir. Bu muhtemelen haritanın içinden geçmek yerine bir kısmı boyunca ilerlemek dışında benzer bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca Split’in cennet bölgesine benzer bir noktaya giden bir ip var.

Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar)

Karavanda gösterilen bir köprü de görebiliriz. Bu, Valorant’ın harita düzenine ilginç bir eklentidir ve ajanların yukarı veya altına girmesine izin verir. Geçmişte, oyuncular Riot’un birinci şahıs nişancısını çok basit harita düzenlerine sahip olduğu için eleştirdiler. Sadece oldukça doğrusal değiller, aynı zamanda istatistikler savunmanın her biri için büyük ölçüde tercih edildiğini kanıtladı.

Icebox‘ın önceki haritalardan daha dinamik görünmesini sağlayan bir başka ilginç yanı, Reddit kullanıcısının gönderisinde işaret ettiği bir kutu. İlk resimde, haritanın başka bir kısmına girişi engelleyen bir vinçle tutulduğunu gösteriyorlar.

İkinci bir resimde, konumu bir kez daha daire içine aldılar ve bu sefer kutu gitmişti. Üçüncü bir resim, vincin kutuyu kaldırdığını gösteriyor; bu, vinci etkinleştiren ve haritanın parçalarının nasıl çalıştığını değiştiren belirli tetikleyiciler olabileceği anlamına geliyor.

Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar)

Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar) Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar) Valorant Icebox Harita Taktikleri (Tüm Önemli Noktalar)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu