Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de Call of Duty Oyunlarında %67’ye Varan İndirim: Steam Dolar Kuruna Geçmeden Değerlendirin!

Steam, Türkiye'de dolarla fiyatlandırmaya geçmeden önce son indirimleri sunuyor. Call of Duty oyunlarında indirim başladı!

Dünyanın en popüler oyun platformu Steam, Türkiye’de dolarla fiyatlandırmaya geçmeden önce son indirimleri sunuyor. Activision’ın yayıncı indirimi başladı ve birçok oyunda büyük indirimler bulunuyor.

Activision Yayıncı İndirimleri kapsamında Call of Duty serisi, Crash Bandicoot, Spyro, Prototype gibi oyunlar daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Örneğin, Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition (RoW) normalde 1559,99 TL olan fiyatı %67 indirimle 514,79 TL’ye düşüyor. Call of Duty: Ghosts ve Call of Duty: WWII gibi diğer oyunlar da benzer indirimlerle satışa sunuluyor.


Call of Duty oyunlarının haricinde ayrıca Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ve Spyro Reignited Trilogy gibi popüler yapımlar da %60 ila %65 arasında indirimli fiyatlarla bulunabilir. Prototype ve Prototype 2 oyunları ise %75 indirimle satın alınabilir.

Ayrıca Battle.net’te de oyunlarda ciddi indirimler bulunuyor. Diablo IV %40 indirimle 2.459 TL’den 1.475 TL’ye, Call of Duty: Modern Warfare %67 indirimle 1.559 TL’den 513,99 TL’ye düşüyor. Call of Duty: Vanguard, Overwatch 2: Complete Hero Collection ve Crash Bandicoot 4: It’s About Time gibi diğer oyunlarda da %50 ila %67 arasında indirimler uygulanıyor.

Call of Duty Oyunları İndirimde

Steam'de Call of Duty Oyunlarında %67'ye Varan İndirim: Steam Dolar Kuruna Geçmeden Değerlendirin! Steam'de Call of Duty Oyunlarında %67'ye Varan İndirim: Steam Dolar Kuruna Geçmeden Değerlendirin!

Tüm bu indirimlerle birlikte oyunseverler, popüler ve beklenen oyunları daha uygun fiyatlarla satın alma fırsatını yakalayabilirler. Bu indirimler, özellikle oyunseverlerin büyük bir talep gösterdiği oyunları daha erişilebilir hale getirecek. Bu dönemde Steam ve Battle.net’teki indirimleri takip etmek ve fırsatlardan yararlanmak önemlidir.

Steam’deki diğer indirimler arasında Prey, Dishonored 2, Far Cry 4, Machinarium, Isonzo, Far Cry 5, Grounded ve F1 23 gibi oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar da %40 ila %90 arasında indirimli fiyatlarla satın alınabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu