Tiktok Takipçi Satın Al

Valorant’ın Yeni Buzlu Haritası Icebox Duyuruldu!

VALORANT’ın buzlu haritası, kış haritası olan Icebox resmi olarak duyuruldu.

Riot Games’in FPS oyunu Valorant için yeni bir harita duyuruldu. Valorant Icebox isimli haritada oyuncular kış mevsiminde maç yapacaklar.

Valorant Icebox haritası 3.kısımda oyuncularla buluşacak. Valorant Türkiye Twitter hesabından duyuruda “VALORANT’ın yeni haritası Icebox’ta düşmanlarınızı karların arasına gömün. 3. Kısım’da oyuna eklenecek Icebox’la tundraya çıkıyoruz.” açıklaması ile bir video yayınlandı.


Valorant PC’de oynanan 5’e 5, rekabetçi, karakter tabanlı bir birinci şahıs nişancılık oyunu. Keskin becerinin, büyük risklerin, ölümcül oynanışın ve bireysel başarı anlarının öne çıktığı Valorant, yaratıcı oyun tarzlarını ödüllendiriyor. Bu içeriğimiz de Valorant hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Valorant’ta nişancılık büyük önem taşıyor ve Riot Games tüm oyuncular için ücretsiz 128-tick sunucular, dünya çapında birçok büyük şehirdeki oyuncuların 35 ms ping’in altında oynamasını hedefleyen global veri merkezleri, keskin vuruşları işleyebilmesi için özel olarak üretilmiş bir ağ programlaması (netcode) ve özel bir anti-cheat (hile karşıtlığı) sistemiyle yüksek duyarlılığa sahip bir oyun deneyimi sağlamaya kendini tamamen adamış durumda. Valorant’da nişancılık hassas, belirleyici ve ölümcül. Zafere ulaşmak yalnızca gösterilen beceri ve kullanılan stratejiye bağlı.

Valorant'ın Yeni Buzlu Haritası Icebox Duyuruldu!

Oyunda oyuncular, karşılaşma boyunca oynayacakları ajanı kilitledikten sonra saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek kazanmaya çalışıyor.

Yakın gelecekteki Dünya’da geçen Valorant’da tamamı gerçek bölgelerden ve kültürlerden olan global bir ajan kadrosundan seçimini yapacaksın. Ajanların her biri bilgi toplamak, konum güçlendirmek, düşman istihbaratına karşı gözcülük yapmak, savunulan noktalara sızmak, alan kontrolü ve dahası için kendilerine has taktiksel yeteneklere sahip. Bu yetenekler, doğru atışı yapabilmen için oyuncuya özgün taktiksel fırsatlar sağlayacak.

Yeni Valorant Haritası “Icebox”

Riot Games, 3. kısımda Valorant’a ‘Icebox‘ adlı yeni bir haritanın geleceğini doğruladı. Kış tundrasında geçen bu, Ascent 1’de giriş yaptıktan sonra rotasyona eklenen dördüncü harita olacak.

Valorant oyuncunun isteklerinde ön planda olan bir özellik varsa, bu yeni bir haritadır. Ascent 1’de Ascent’in tanıtılmasından sonra oyuncular, Split, Bind, Haven ve Ascent’in zaten bayat olan rotasyonuna eklenecek yeni bir harita için can atıyorlar. Şimdi bekleyiş sona erdi.

3. Kısım (13 Ekim’de çıkması planlanıyor), Icebox, Valorant’ın harita rotasyonuna beşinci ekleme olacak. Bulanık bir tundraya dayanan harita, Ajanları bilinmeyen bölgeye, soğuğa götürüyor.

Muhtemelen oyuncular, sıkışık haritada geleneksel Spike-Defuse oyun modunun yanı sıra Spike Rush ve FFA Deathmatch oynayabilecekler.

Kar fırtınasına yakalanan, konteynerlerle dolu bir gemi mahsur kalır. Tanıtım videosuna göre, harita, haritadaki belirli bölgelerden ulaşmak için zip tellerini geçme yeteneği ile eşi benzeri olmayan dikeylik sunacak.

Yüzeyde harita sıkı bir şekilde paketlenmiş gibi görünürken, dış mekan iç ve dış mekanların bir karışımını sergiliyor ve bu da doğal olarak sağlıklı bir silahlı çatışmalar ve farklı çatışmalar karışımına katkıda bulunacak.

Haritanın dikey unsurlar serpiştirdiği göz önüne alındığında, oyuncular hem Saldırı hem de Savunmaya bunu göz önünde bulundurarak yaklaşmalıdır. Dolayısıyla, yetenek kullanımı şüphesiz haritadaki kilit alanların kontrolünü ele geçirmede anahtar olacaktır.

Tabii ki, bu aynı zamanda profesyonel oyunculara haritaları tekrar etmeye gerek kalmadan en iyi beşe izin verecek uzun zamandır beklenen harita havuzunu sağlayacaktır. Yeni haritanın tepesinde, yeni bir Temsilcinin, 3. Perde sırasında Future Earth’te çıkış yapması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu