Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Avrupa Birliği’ndeki ülkeler halka açık alanlarda ücretsiz internet getiriyor. Kişisel verilerin güvence altına alındığı ücretsiz internet projesi onaylandı

Strazburg’da toplanan Avrupa Parlamentosu Genel KuruluPortekizli Sosyal Demokrat üye Carlos Zorrinho‘nun WiFi4EU olarak bilinen üye ülkelerde kamuya açık alanlarda ücretsiz ve kişisel verilerin güvencesi olumlu.


Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Ücretsiz internet projesini öngören tasarı onaylandı. ZorrinhoWiFi4EU projesi yakında tüm Avrupa’da gerçeğe dönüşecek güçlü bir siyasi hedefti açıklamasını yaptı.  Avrupa Birliği içindeki 6 binden fazla noktada hastaneler, kütüphaneler, resmi kuruluşlar ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere halka açık alanlarda ücretsiz internet bağlantısı sağlanacak. Bu projede ise reklamsız internet ve kişisel verilerin güveniği ön planda. En az 3 yıl projeyi mali desteksiz yürütebilme kapasitesine sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu