Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı! - TeknoDiot.com

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Avrupa Birliği’ndeki ülkeler halka açık alanlarda ücretsiz internet getiriyor. Kişisel verilerin güvence altına alındığı ücretsiz internet projesi onaylandı

Strazburg’da toplanan Avrupa Parlamentosu Genel KuruluPortekizli Sosyal Demokrat üye Carlos Zorrinho‘nun WiFi4EU olarak bilinen üye ülkelerde kamuya açık alanlarda ücretsiz ve kişisel verilerin güvencesi olumlu.

Ücretsiz internet projesini öngören tasarı onaylandı. ZorrinhoWiFi4EU projesi yakında tüm Avrupa’da gerçeğe dönüşecek güçlü bir siyasi hedefti açıklamasını yaptı.  Avrupa Birliği içindeki 6 binden fazla noktada hastaneler, kütüphaneler, resmi kuruluşlar ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere halka açık alanlarda ücretsiz internet bağlantısı sağlanacak. Bu projede ise reklamsız internet ve kişisel verilerin güveniği ön planda. En az 3 yıl projeyi mali desteksiz yürütebilme kapasitesine sahip.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu