TeknoDiot
     
     
     

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Avrupa Birliği’ndeki ülkeler halka açık alanlarda ücretsiz internet getiriyor. Kişisel verilerin güvence altına alındığı ücretsiz internet projesi onaylandı

Strazburg’da toplanan Avrupa Parlamentosu Genel KuruluPortekizli Sosyal Demokrat üye Carlos Zorrinho‘nun WiFi4EU olarak bilinen üye ülkelerde kamuya açık alanlarda ücretsiz ve kişisel verilerin güvencesi olumlu.

Ücretsiz İnternet Dönemi Onaylandı!

Ücretsiz internet projesini öngören tasarı onaylandı. ZorrinhoWiFi4EU projesi yakında tüm Avrupa’da gerçeğe dönüşecek güçlü bir siyasi hedefti açıklamasını yaptı.  Avrupa Birliği içindeki 6 binden fazla noktada hastaneler, kütüphaneler, resmi kuruluşlar ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere halka açık alanlarda ücretsiz internet bağlantısı sağlanacak. Bu projede ise reklamsız internet ve kişisel verilerin güveniği ön planda. En az 3 yıl projeyi mali desteksiz yürütebilme kapasitesine sahip.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Haftanın PC Duvar Kağıtları #8

Buğra Noyan

İnternette Sahte Pazarlama Reklam Tuzaklarına Düşmeyin

Buğra Noyan

2010’lu Yıllarda Hayatımızda Önemli Yer Edinen Teknolojik Gelişmeler!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.