TeknoDiot
     
     
     

YouTube’a Yeni Özellik: Video İndirme

YouTube'a Yeni Özellik: Video İndirme

Popüler video platformu olan YouTube‘a video indirme özelliği geldi. Youtube video indirme özelliğini devreye aldı. Bundan böyle izlemek istediğiniz videoları çevrimdışı olarak da izleyebileceksiniz.

Kullanıcılar tarafından uzun zamandır beklenen bir özellik olan video indirme sonunda geldi. Google sonunda artık bu özelliği getirdi. Youtube Android uygulamasına özellik sayesinde videoları istediğiniz çözünürlüklerde telefonunuza indirebilmeniz mümkün. Yeni özelliklerini ilk olarak Amerika ve Avrupa pazarında kullanıma sunan Google’ın pazar seçimi dikkat çekici bulundu.Şuanda sadece Android üzerinde olan bu özellik yakın zamanda diğer platformlara da gelecektir. YouTube’da beğendiğiniz videoyu ise tek şey ise videoyu oynatırken çıkan ‘İndir‘ butonuna tıklamak.

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Güney Kore Fiyatı Ortaya Çıktı!

Android ve iPhone için ‘video indir’ özelliğinin kullanıma sunulmasıyla birliktemüzik indirmedizi indirme gibi işlemler de kolaylıkla yasal yollarla yapılabilecek. Kullanıcıların hoşuna giden bu özellik gerçekten sevilmiş durumda. Özelliğin yakın zamanda tüm platformlarda ve diğer ülkelerde de kullanıma sunulması bekleniyor.

YouTube'a Yeni Özellik: Video İndirme YouTube'a Yeni Özellik: Video İndirme

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam Hesabı Kurtarma Nasıl Yapılır?

Uğur Aydemir

Samsung Galaxy S11 Daha Uzun Bir Ekrana Sahip!

Hüseyin Ceylan

Turkcell’den Milyon TL’lik Enerji Tasarrufu

TeknoDiot Bey

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 31 Ocak 2018 at 23:56

Bari arka plan özelliği yapsalar yeter.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.