Twitter Yeni Özelliğini Deniyor! - TeknoDiot.com

Twitter Yeni Özelliğini Deniyor!

Abone Ol 

Artık Tweetdeck ya da başka bir servisi kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Bugün Twitter, Twitter’ın web uygulamasından kullanabileceğiniz yeni bir tweet zamanlama özelliğinin bir deneyi olduğunu duyurdu. Yeni özellik, örneğin koordine edilmiş bir ürün lansmanı veya haber duyurusu için tweet hazırlamak için kullanışlı olabilir. Ancak, bugüne kadar Twitter’ın web uygulamasında yapabileceğiniz bir şey değildi TweetDeck ya da Buffer gibi üçüncü taraf bir hizmeti kullanmak zorundaydınız.

Denemenin bir parçasıysanız, oluşturma penceresinden bir tweet zamanlayabilirsiniz.

Bu testinin kaç kişi tarafından test edildiği belli değil. Twitter’ın şu anda bu özelliği yalnızca “deneme” olduğunu söylediği göz önüne alındığında, tüm kullanıcıların ne zaman kullanılabileceğini bilmek mümkün değil. Umarım Twitter bunu daha geniş bir şekilde ortaya koyar ve belki de şirket bir gün mobil uygulamalarına da tweet programlaması getirir.

Göz atın:   Twitter Otomatik Oynatma Özelliği Nasıl Kapatılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu