Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

TikTok veya Çin’de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

TikTok hesabı kalıcı olarak nasıl silinir sorusu, TikTok hesabını geri döndürülemez şekilde kapatmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. İşte TikTok hesap silme işlemi;


TikTok yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada en fazla kullanılan mobil uygulamalar arasında yerini almaktadır ve her geçen gün kullanıcısı sayısı artmaktadır. Bununla birlikte hesabını kapatmak isteyenler de bulunmaktadır.

Bir kullanıcı olarak TikTok uygulamasından sıkıldıysanız, artık kullanmak istemiyor olabilirsiniz ve hesabınızı silmek istiyorsanız aşağıda resimli olarak anlatmış olduğumuz adımları takip ederek TikTok hesabınızı silebilirsiniz.

Genel olarak eğlenceli ve müzikli videoların paylaşımlarının yapıldığı bu sosyal medya uygulamasının kalıcı olarak kapatılması oldukça kolaydır. Fakat bu işlemi yapacak olan kişilerin takipçisi oldukları ve takipçileri olan kişileri tamamen kaybedecekleri bilinmelidir.

TikTok hesabının kalıcı olarak kapatılması için takip edilmesi ve TikTok hesap silme için gerçekleştirilmesi gereken işlemler şunlardır:

  • TikTok hesabına giriş yapılır
  • Ekranın sağ üstünde bulunan profil sembolüne dokunulur
  • Ekrana gelen sayfadaki üç noktaya basılır
  • Hesabımı Yönet seçeneği tercih edilir
  • Hesabımı Sil seçeneği seçilir
  • Şifre istenir ve şifre bilgisi girilir
  • Hesabımı Sil seçeneğine basılır ve silme işlemi tamamlanır

TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

TikTok Hesabının Kalıcı Olarak Silinmesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

TikTok hesabının kalıcı olarak silinmesi işleminden sonra geri döndürülemez olan işlemler söz konusudur. Bu sebeple TikTok hesabı kalıcı olarak nasıl silinir sorusunun cevabını merak eden kullanıcılar bu noktalara da dikkat etmelidir. Hesabın kapatılması ile ilgili olarak bilinmesi gereken ve işlem sonunda kişilerin karşısına çıkan ekranda da yazan bilgiler şunlardır:

  • Söz konusu hesap ile bir daha TikTok’a giriş yapılamaz
  • Satın alınmış olan öğelerin iadesi alınamaz
  • Gönderilen videolara erişim kaybolur

TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir? TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir? TikTok Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu