Turkcell'den Deprem Sonrası Önemli Açıklama Gecikmedi - TeknoDiot.com

Turkcell’den Deprem Sonrası Önemli Açıklama Gecikmedi

Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell, öğlen 14.00 civarında yaşanan İstanbul depreminden sonra konu ile ilgili önemli açıklamada bulundu.

Deprem sonrası Türk Telekom‘dan açıklama biraz gecikti ancak gerçek anlamda sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Turkcell’den yapılan açıklamada ” Hizmet dışı kalan sahamız bulunmamaktadır” açıklaması gerçek anlamda kullanıcılarını memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Turkcell, deprem sonrası ilk açıklama yapan operatör olduğununda altını çizelim. Türk Telekom kullanıcıları İstanbul’da olmasa dahi arama ve internet sorunu yaşadıklarını Twitter üzerinden tepki göstermişti.

Turkcell’den yapılan açıklama ile birlikte, Türkiye genelinde her hangi bir sorun bulunmadığını rahatlıkla söyledi. Turkcell‘in yaptığı açıklama; Silivri açıklarında meydana gelen depremden dolayı ses aramalarında yoğunluk yaşanmaktadır. Hizmet dışı kalan sahamız bulunmamaktadır. 4.5G ve fiber altyapımız kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Göz atın:   GAMEPLUS’tan Oyunseverlere İki Yeni Müjde

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu