Turkcell’den Deprem Sonrası Önemli Açıklama Gecikmedi

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden Turkcell, öğlen 14.00 civarında yaşanan İstanbul depreminden sonra konu ile ilgili önemli açıklamada bulundu.

Deprem sonrası Türk Telekom‘dan açıklama biraz gecikti ancak gerçek anlamda sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Turkcell’den yapılan açıklamada ” Hizmet dışı kalan sahamız bulunmamaktadır” açıklaması gerçek anlamda kullanıcılarını memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Turkcell, deprem sonrası ilk açıklama yapan operatör olduğununda altını çizelim. Türk Telekom kullanıcıları İstanbul’da olmasa dahi arama ve internet sorunu yaşadıklarını Twitter üzerinden tepki göstermişti.

Turkcell’den yapılan açıklama ile birlikte, Türkiye genelinde her hangi bir sorun bulunmadığını rahatlıkla söyledi. Turkcell‘in yaptığı açıklama; Silivri açıklarında meydana gelen depremden dolayı ses aramalarında yoğunluk yaşanmaktadır. Hizmet dışı kalan sahamız bulunmamaktadır. 4.5G ve fiber altyapımız kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun.


AMD

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu