Tiktok Takipçi Satın Al

Bip Web Giriş Nasıl Yapılır?

Bip web giriş nasıl yapılır? Ücretli mi? Turkcell Bip Giriş...

Bip web giriş platformu üzerinden kolaylıkla çevreniz ile mesajlaşabilirsiniz. Turkcell Bip giriş nasıl yapılır sorusunun cevabını bu makalemizde sizlere anlatacağız.


Akıllı cihaz kullanımlarının artması ve internetin iyiden iyiye yaygınlaşması ile anlık mesajlaşma uygulamalarına talep artmaya başlamıştır. Bu durumun farkına çok önceden varan Turkcell bir mobil uygulama geliştirerek önemli bir hizmete imza atmıştır.

2013 yılında kullanıma açılan Bip Turkcell tarafından geliştirilmiş Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilen allık mesaj uygulamasıdır. Bip uygulamasını kullanmak isteyen akıllı telefon sahibi milyonlarca kullanıcı Google Play, Huawei AppGallery ve App Store üzerinden uygulamayı indirebilir.

Uygulamada sağlanan hizmetler çerçevesinde herkesle iletişim kurabilme, kişisel ve grup mesajları, konum paylaşma, kaybolan mesajlar, para transferi ve oyun hizmeti sağlanmaktadır. Bip web giriş özelliği de aktif edilerek bilgisayar üzerinden abonelerin bir kullanmasına imkân sağlanıyor.

Bip Web Nasıl Kullanılır?

Bip web giriş işlemini tüm Bip kullanıcıları gerçekleştirebilir. Uygulamanın masaüstü Beta sürümü de yayınlanmıştır. Windows için tasarlanan uygulama şu an beta olarak kullanıma açılmıştır. Beta sürümünü web.bip.com internet sitesi üzerinden tüm Bip kullanıcıları indirebilir. Web üzerinden Bip kullanmak isteyen kullanıcılar öncelikle akıllı cihazlarından Bip web uygulamasına giriş yapmalıdır.

Sonrasında uygulama içerisinde bulunan daha fazla simgesine kullanıcılar tıklamalıdır. Ardından web.bip.com internet sitesi içerisinde bulunan QR kodu uygulamadan okutmak gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden böylelikle Bip aktif edilmiş oluyor. Ekranın sol tarafında uygulama içerisinde yer alan mesajlar bölümü belirir. Tüm kullanıcılar anlık mesajlaşmaya Bip web üzerinden devam edebilir.

Bip Web Giriş Nasıl Yapılır?

Bip Ücretli Mi?

Bip Web Giriş yaptıktan sonra kullanıcıların akıllı cihaz üzerinden kullanabildikleri tüm hizmetleri kullanmasına imkan sağlanmaktadır. Aynı şekilde tüm kullanıcılar Bip web üzerinden resim, mesaj, video, ses kaydı, kaybolan mesajlar, grup mesajlaşma ve tekil mesajlaşma hizmetlerinden faydalanabiliyor. Türkcell’in piyasaya sürmüş olduğu bu hizmet diğer operatör sahibi kullanıcılar için de erişilebilir durumdadır.

Farklı operatörlerde bir mobil hattı olan kullanıcılar da Bip uygulamasını indirerek kullanabilir. Şu an Bip kullanımı ile alakalı hem Türkcell hem de diğer operatör kullanıcıları herhangi bir ücrete tabi değildir. Sizler de hemen Bip uygulamasını indirerek ister cep telefonlarınızdan isterseniz de bilgisayardan kullanabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu