Tiktok Takipçi Satın Al

TP-Link, Yeni Deco Serisini Satışa Sunuyor

TP-Link, Deco Mesh sistemlerinde yeni bir seri oluşturdu. S serisinin ilk modeli olan Deco S7 Türkiye’de satışa sunuldu.


TP-Link®, evlerdeki Wi-Fi ağını her açıdan kolay ve sorunsuz hale getiren Deco Mesh sistemlerine yeni bir seri ekledi. S serisi Deco’lar diğer Deco modelleri gibi kolay kurulup kullanılıyor ve tüm evi kapsayan bir Mesh ağı oluşturuyor. Bu serinin ilk üyesi olan Deco S7, Türkiye’de satışa sunuldu. İki ve üç birimden oluşan paketlerin yanı sıra Deco S7 tek birimli olarak da raflarda yerini alıyor. Bu sayede var olan Deco Mesh ağını genişletmek isteyenler için tek birimli Deco S7 yeni bir seçenek oluyor.

Diğer Deco Mesh modelleri gibi kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan Deco S7, tüm evi kapsayan ve tek ağ adı ve şifre ile dolaşım olanağı sağlayan, güçlü, kesintisiz bir WiFi ağı oluşturuyor. 100 cihaza kadar bağlantı desteği ile çok sayıda cihazın ağa bağlandığı evler için ideal bir çözüm olan Deco S7, güçlü teknik özelliklerle donatılmış. Çift bant özelliğiyle kablosuz bağlantıda toplamda 1900 Mbps hıza ulaşabilen ürün, 3×3 MU-MIMO teknolojisi sayesinde aynı anda daha fazla cihaza destek verebiliyor, ağ performansı düşmüyor. Böylece 4K film, çevrimiçi oyunlar gibi yüksek bağlantı hızı gerektiren uygulamalar, sorunsuzca ve aynı anda yapılabiliyor.

Her bir Deco S7 biriminde 3’er adet Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Böylece birimler modem/router’a ya da istenirse birbirlerine kablo ile yüksek hızda bağlanabiliyor. Ev ağına sadece kablo ile bağlanabilen akıllı TV, PC, oyun konsolu gibi cihazlar da Gigabit hızda ağa erişebiliyorlar. Hem WAN hem LAN bağlantı için kullanılan bu girişler, aynı zamanda Deco S7’lerin erişim noktası (access point) olarak da işlev görmesini sağlıyor. Yönlendirici modu yanı sıra erişim noktası modu ile kablolu ağı kablosuz hale getirebiliyor.

İlgili Makaleler

Güçlü Güvenlik, Kolay Yönetim

Tüm Deco’lar gibi Deco S7 de güçlü güvenlik özelliklerine sahip.  Basit ve sezgisel ebeveyn denetimi özelliği ile kolayca kullanıcı profilleri oluşturulabiliyor ve her profil için bağlantı ayarı yapılabiliyor. Bu sayede özellikle çocukların ağa bağlanma zamanı, girebileceği web siteleri vb kısıtlanıp denetlenebiliyor.

Android ve iOS destekli Deco uygulaması üzerinden son derece kolay kurulan Deco S7, yine bu uygulama üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Üstelik ister evde ister ev dışındayken her tür ayar yapılabiliyor; kullanıcılara öncelik atanabiliyor, misafir ağı kurulabiliyor, çocukların internet erişimi denetlenebiliyor. Ayrıca Amazon Alexa desteği olan Deco S7 ses ile de kontrol edilebiliyor.

Tüm Deco modelleri birbirleriyle uyumlu olduğundan Deco S7 farklı Deco’larla birlikte kullanılabiliyor. Ürünün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatlarıysa (KDV dahil) şöyle:

  • 3’lü paket         : 3,539 TL
  • 2’li paket          : 2,419 TL
  • Tek birim          : 1,239 TL
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu