WiFi 6 Teknolojisi ve Daha Fazlası MWC 2019'da - TeknoDiot.com

WiFi 6 Teknolojisi ve Daha Fazlası MWC 2019’da

Abone Ol 

MWC 2019’DA mobilitenin temelinde yer alan WiFi teknolojilerinde gelinen son nokta, TP-Link standında görülebilecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

TP-Link, yeni nesil kablosuz ağ standardı olan ve ‘WiFi 6’ olarak nitelenen 802.11ax destekli ürünlerini Kongre’de sergileyecek. Bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona’da yapılacak olan MWC 2019‘da mobilitede gelinen son nokta her ayrıntısı ile ele alınıp, en yeni ürünler görülebilecek. Dünya kablosuz ağ ürünleri pazarının lideri olan TP-Link de Kongre’de ‘WiFi 6’ teknolojili yeni nesil ürünleriyle yer alıyor. WiFi teknolojisi, mobilitenin temelinde yer alıyor. İnternet ve sürekli çevrimiçi olunmadan bir mobil yaşam düşünmek mümkün değil. TP-Link, Mobil Dünya Kongresi’ndeki standında en yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ax destekli yeni ürün ailesini tanıtıyor. ‘WiFi 6’ olarak da nitelenen AX destekli en geniş ürün ailesine sahip olan TP-Link’in, yüksek bağlantı hızları, daha geniş kapsama alanı ve daha çok cihaz desteği sunan en yeni modelleri MWC’de görülebilecek.

TP-Link’in Mobil Dünya Kongresi’nde yer alan WiFi 6 destekli ürünleri arasında Mesh teknolojili ev WiFi sistemi olan Deco’lardan menzil genişleticilere, yönlendiricilere (router) değin çok sayıda model bulunuyor. AX destekli ürünlerin yanı sıra TP-Link standında Omada destekli iş çözümleri ve AC standardındaki en yeni modeller de yer alıyor.

WiFi 6 Teknolojisi ve Daha Fazlası MWC 2019'da

WiFi 6 teknolojisi MWC 2019’da sergilenecek

Oyuncular için özel olarak geliştirilen ve “CES 2019 Yenilik Ödülü”ne sahip olan Archer AX11000 MWC’de TP-Link standında görülebilecek ürünlerden biri. AX standardını destekleyen, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan AX11000, kablosuz bağlantı hızını 10756 Mbps’ye kadar yükseltebiliyor. Devrim niteliğindeki OFDMA teknolojisi ve Oyun Hızlandırıcısını bünyesinde barındıran birinci sınıf bir yönlendirici olan ürün, yüksek bant genişliği gerektiren online oyun vb uygulamalar için ideal bir ağ oluşturabiliyor.

Göz atın:   TP-Link 2020 Yılı İçin Ürün Gruplarına İlişkin Tahminlerini Açıkladı

WiFi 6 tabii ki sadece oyuncular için gerekli bir teknoloji değil. Modern ev ve ofislerin ihtiyacı olan hız, kapsama alanı, çoklu cihaz desteği gibi pek çok avantajı var. TP-Link’in WiFi 6 destekli ürün ailesinde modern ev ve ofislere yönelik birçok model yer alıyor ve bu ürünler MWC’de tanıtılıyor. Bunlar arasında Archer AX6000, Archer AX1800 yönlendiriciler; RE705X menzil genişletici ve Mesh teknolojili ev WiFi sistemi olan Deco serisinin en hızlısı olan Deco X10 yer alıyor. Farklı ev tipleri ve gereksinimlere uygun bu modeller ile her evin WiFi sorunu çözülebiliyor.

TP-Link’in MWC’deki standında elbette sadece AX destekli ürünler bulunmuyor. Deco serisinin AC destekli modelleri olan Deco M9+ ve powerline özelliği de olan Deco P7 de standda görülebilecek. Ayrıca en gelişmiş powerline adaptör kitleri; LTE destekli MiFi ürünleri; en yeni USB adaptör modelleri ve kurumsal çözümler olan Omada ve EAP serileri de TP-Link standında yer alacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!