Tiktok Takipçi Satın Al

Tesla, Cybertruck’un 140.000’den Fazla Siparişini Aldı

Bazılarınız haftasonu boyunca öğrenmiş olabileceğiniz gibi, Tesla‘nın CEO’su Elon Musk, şirketin üzerinde çalıştığı yeni bir elektrikli araç olan Cybertruck’u tamamladı.

Bazıları fütüristik, bazıları ise tuhaf diyor, tasarımı nedeniyle çok fazla konuşma ve biraz da tartışma yaşadı.


Ancak, tasarımdaki ilk şoklara rağmen, birçok müşterinin sipariş verebilecek kadar cesaret verdiği görülüyor. Musk’un tweetine göre, Tesla Cybertruck‘un bugüne kadar 140.000’den fazla sipariş verildiği ortaya çıktı ve bu rakamların zamanla yükselmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Tesla Cybertruck siparişleri iyi gidiyor

Tesla, Cybertruck'un 140.000'den Fazla Siparişini Aldı

Bununla birlikte, bu siparişlerin sadece sipariş vermek için sadece 100 dolar tutarında iade edilebilir bir depozito gerektirdiğini belirtmeliyiz, bu nedenle müşterilerin sipariş vermesi ve daha sonra iptal etmesi o kadar da zor değil, bu yüzden belki de Cybertruck’un başarısını kutlamamalıyız. Tanıdık olmayanlar için, Cybertruck esasen elektrikli bir pikap aracıdır.

Kamyonu her zamankinden daha sağlam hale getirmek için güçlendirilmiş gövde ve pencere camları gibi oldukça ilginç özellikler sunacak. Ayrıca, sürücünün tercihine bağlı olarak tekli, ikili veya üçlü motorların bulunabileceği, en ucuz model 39.900 dolardan başlayan çoklu kamyon versiyonları sunulacak. Cybertruck, üretimin yalnızca 2021’de başlayacağı tahmin edildiği andan itibaren hazır olmayacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu