TeknoDiot
     
     
     

Tesla, Cybertruck’un 140.000’den Fazla Siparişini Aldı

Tesla, Cybertruck'un 140.000'den Fazla Siparişini Aldı

Bazılarınız haftasonu boyunca öğrenmiş olabileceğiniz gibi, Tesla‘nın CEO’su Elon Musk, şirketin üzerinde çalıştığı yeni bir elektrikli araç olan Cybertruck’u tamamladı.

Bazıları fütüristik, bazıları ise tuhaf diyor, tasarımı nedeniyle çok fazla konuşma ve biraz da tartışma yaşadı.

Ancak, tasarımdaki ilk şoklara rağmen, birçok müşterinin sipariş verebilecek kadar cesaret verdiği görülüyor. Musk’un tweetine göre, Tesla Cybertruck‘un bugüne kadar 140.000’den fazla sipariş verildiği ortaya çıktı ve bu rakamların zamanla yükselmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Tesla Cybertruck siparişleri iyi gidiyor

Tesla, Cybertruck'un 140.000'den Fazla Siparişini Aldı

Bununla birlikte, bu siparişlerin sadece sipariş vermek için sadece 100 dolar tutarında iade edilebilir bir depozito gerektirdiğini belirtmeliyiz, bu nedenle müşterilerin sipariş vermesi ve daha sonra iptal etmesi o kadar da zor değil, bu yüzden belki de Cybertruck’un başarısını kutlamamalıyız. Tanıdık olmayanlar için, Cybertruck esasen elektrikli bir pikap aracıdır.

Kamyonu her zamankinden daha sağlam hale getirmek için güçlendirilmiş gövde ve pencere camları gibi oldukça ilginç özellikler sunacak. Ayrıca, sürücünün tercihine bağlı olarak tekli, ikili veya üçlü motorların bulunabileceği, en ucuz model 39.900 dolardan başlayan çoklu kamyon versiyonları sunulacak. Cybertruck, üretimin yalnızca 2021’de başlayacağı tahmin edildiği andan itibaren hazır olmayacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Siber Suç Kurbanı Olmamanın 7 Yolu

Buğra Noyan

Google, Toronto’daki Akıllı Şehir Planlarını Sonlandırıyor

Buğra Noyan

ASUS, AMD EPYC 7002 Serisi İşlemciler İçin Sunucu ve Sunucu Anakartlarını Tanıttı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.