Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

Bağımsız teknoloji siteleri; anakart, ekran kartı, monitör, router, oyuncu dizüstü bilgisayarı ve mini PC gibi kategorilerde en iyi ürünleri seçti.


ASUS, Avrupa’nın önde gelen tüketici elektroniği toplulukları arasında yapılan anketlerde 2020 yılı için en fazla ödülü kazanan şirket olduğunu duyurdu. Kazanılan bu ödüller ASUS’un Avrupa’da en çok beğenilen bilgisayar bileşeni, çevre birimi, dizüstü bilgisayar ve oyuncu bilgisayarı markası olduğunu gösteriyor.

Avrupa Donanım Birliği (European Hardware Association – EHA) topluluğuna dahil binlerce okuyucu verdiği oylarla ASUS ürünlerini birçok farklı kategoride toplam 26 ödüle layık gördü. Avrupa’nın en büyük dokuz bağımsız teknoloji haber ve inceleme sitesinin katıldığı EHA Topluluk Ödülleri, bölgede teknoloji sektörünün en iyilerini seçmeyi hedefleyen bir organizasyon.

2020 için düzenlenen ankette ASUS büyük başarı göstererek EHA topluluklarından en fazla ödül alan şirket oldu. ASUS; En İyi Anakart, En İyi Ekran Kartı, En İyi Monitör, En İyi Router, En İyi Mini PC ve En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı kategorilerinde birinci oldu.

Avrupa’nın önde gelen üç teknoloji medyası olan Hardwareluxx, Cowcotland ve Geeknetic de kendi yıllık anketlerini düzenledi. Düşüncelerini paylaşan okurlar ASUS’u En İyi Anakart, En İyi Ekran Kartı, En İyi Monitör, En İyi Router, En İyi Dizüstü Bilgisayar, En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı, En İyi 2’si 1 Arada Bilgisayar ve En İyi Mini PC kategorilerinde ödüle layık gördü. ASUS ayrıca en çok ödül kazanan şirket oldu.

Avrupa’da güçlü bir marka imajı ve itibarı olan ASUS, kazandığı bu ödüllerle kullanıcılara her yerde eğlenceli dijital deneyimler yaşatma hedefini yaşattığını gösterdi.

En İyi Anakartlar

580 milyondan fazla ürün satan ve bu kategoride en çok ödül kazanan ASUS, dünyanın 1 numaralı anakart markası. ASUS, altı yıldır EHA Topluluk Ödülleri bünyesinde En İyi Anakart kategorisinde birinci oluyor. İster iş ister oyun sistemleri için, farklı model seçenekleri ve yenilikçi özellikler sayesinde her ihtiyaca uygun anakartı kolayca bulunabiliyor.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

ASUS, 2020’de de gelişmiş ayar özellikleri ve yenilikler sunma konusunda öncü oldu. ASUS AI Hız Aşırtma teknolojisi, yerleşik yapay zeka ile işlemcinin özelliklerini belirleyip frekans ve voltajı hassas bir biçimde ayarlayarak tüm potansiyelinden yararlanma imkanı sunuyor. Hızlı ve güvenilir sonuçlar elde eden AI Hız Aşırtma teknolojisi, zaman alan karmaşık manuel ayarlarla uğraşma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

ASUS’a özgü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Mikrofon teknolojisi klavye ve mouse sesleri gibi istenmeyen ve dikkat dağıtıcı arka plan gürültülerini etkili bir şekilde ortadan kaldırıyor. Böylece kullanıcılar seslerini net bir şekilde takım veya iş arkadaşlarına iletebiliyor. Otomatik 5-Yönlü Optimizasyon teknolojisi ise uzman düzeyinde ayarların tek tıkla yapılmasını sağlıyor.

En İyi Ekran Kartları

ASUS ve ROG serisi ekran kartları, yeni etkileyici NVIDIA® Ampere ve AMD RDNA™ 2 mimarilerinden yararlanmak için baştan aşağı radikal bir tasarıma sahip. Yeni nesil oyun performansı bu ekran kartlarıyla geliyor.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

Yeni ROG Strix serisi ekran kartları metal ön koruma ve üç adet eksen teknoloji fandan meydana gelen yeni bir tasarımla geliyor. Yenilenen fan dönüş düzeniyle ortadaki ve yanlardaki fanlar farklı roller üstleniyor. Böylece çok daha yüksek statik basınç ve hava akımı elde ediliyor. Fan kanatlarının altında yer alan daha büyük ve verimli soğutma bloğu en zorlu termal yüklerle bile başa çıkmaya hazır. PCB ve arka plakadaki havalandırma delikleri sıcak havanın geçip gitmesini ve kartın soğutucusu tarafından geri çekilmeden kasanın dışına atılmasını sağlıyor.

Yeni TUF Gaming serisi daha sağlam güç ve soğutma sunmak için tasarlandı. Tamamen metalden üretilen ön kapakta dayanıklı çift rulmanlı yapıya sahip eksen teknolojili güçlü fanlar bulunuyor. Bunun altında yer alan büyük soğutma bloğu ise sıcaklıkları kontrol altında tutuyor.

TUF bileşenleri, Auto-Extreme Teknolojisi, yeni GPU yuvası ve arka plakadaki havalandırma deliğiyle TUF modelleri sistem toplayanlar arasında güçlü ve popüler bir tercih. Etkileyici özelliklerle donatılan TUF Gaming GeForce RTX 3080 2020 Google Hediye Alışverişi Kılavuzu’nda teknoloji kategorisinin ilk sırasında yer alıyor[1].

En İyi Monitörler

ASUS’un European Hardware Association’dan kazandığı ödüller şirketin kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi tasarımlar ve özellikler sunmak amacıyla uzun süredir yürüttüğü çalışmaların birer meyvesi niteliğinde. Sıkı ve kapsamlı kalite kontrol testleriyle tüm ASUS ürünlerinin olağanüstü deneyimler sunacağından ve uzun süre dayanacağından emin olunuyor. ASUS monitörleri de bu özellikleri taşıyor. ASUS, altı yıldır EHA Topluluk Ödülleri bünyesinde En İyi Monitör kategorisinde birinci oluyor.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

ASUS farklı kullanım senaryolarına ve ihtiyaçlara hitap eden geniş bir monitör yelpazesine sahip ASUS oyuncular için 360 Hz’e ulaşan yenileme hızlarıyla dünyanın en hızlı oyuncu monitörlerini sunuyor. İçerik üreticilerine yönelik ASUS ProArt modelleri ise EHA’nın En İyi Profesyonel Monitör 2020 ödülünü kazandı. Sık seyahat eden profesyoneller ve yolda çalışmak zorunda kalanlar da dünyanın en çok satan taşınabilir monitörleri olan ASUS ZenScreen modellerinden yararlanıyor.

En İyi Router’lar

ASUS router modelleri hızlı Wi-Fi bağlantısı, geniş kapsama alanı ve zengin özellikler sunacak şekilde tasarlanıyor. Router’ların her bir parçası ayrıntılara özen gösterilerek hazırlanıyor. Kullanılan bileşenlerden antenlerin yerine, soğutma bloklarından havalandırma deliklerine kadar her şey özenle tasarlanıyor. Pazar lideri olmak için çalışan ASUS, müşterilerine en yeni Wi-Fi standartlarına hızlı ve rahat erişim sunuyor. ASUS dünyanın ilk Wi-Fi 6 ve Wi-Fi 6E router’larının yanı sıra dünyanın ilk Wi-Fi 6 adaptörünü de piyasaya süren marka oldu.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

ASUS işlevsellik, güvenlik ve kullanım kolaylığını mükemmel bir şekilde dengeleyen özellikler sunmak için çalışmaya devam ediyor. AiMesh teknolojisi kullanıcıların desteklenen ASUS router modelleriyle kolayca kusursuz bir ağ sistemi kurmasını sağlıyor. Farklı router modellerinin kullanılabildiği AiMesh sayesinde kullanıcılar ağlarını yeni bir sistem satın almak zorunda kalmadan istedikleri zaman genişletebiliyorlar.

ASUS router modellerinde kullanıcıları ve cihazlarını korumak için AiProtection ve ebeveyn kontrolü özellikleri bulunuyor. AiProtection sade fakat kapsamlı ağ güvenliği ve gizliliği özellikleri sunuyor. Ebeveyn kontrolü seçenekleri ise kullanıcıların Wi-Fi kullanımını kolayca belirli programlara sokmasını sağlıyor. Bu özellikler ve normalde karmaşık olan port yönlendirme ve VPN yapılandırma gibi işlevler mobil uygulama üzerinden tek dokunuşla halledilebiliyor.

En İyi Mini PC’ler

ASUS Mini PC’ler son derece kompakt tasarımlarıyla birçok farklı iş, eğitim ve ev uygulaması için güçlü performans sunuyor.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

Performans için geliştirilen ASUS Mini PC PN ve PB serileri alandan tasarruf eden modern tasarımlara sahip. Bu modeller bileşenler için kolay yenileme olanağı sunmalarının yanı sıra birden fazla giriş çıkışla kapsamlı bağlantı seçenekleri de sunuyor. Çok yönlü ve hafif tasarım ile dinamik performansın bir araya geldiği bu modeller; günlük kullanım için geniş özellikler ve gelişmiş kullanıcı deneyimi sunuyor.

Chromebox pazarının lideri olan ASUS Chromebox ile ASUS birçok uluslararası medya kuruluşundan en iyi Chromebox ödülü kazandı. Yeni piyasaya çıkan Chromebox 4 modeli, 10. Nesil Intel® işlemcilerle donatıldı. Birden fazla 4K UHD ekrana bağlanabilen ürün, Google Play desteği sayesinde üretkenlik, iletişim, eğlence ve daha birçok kategorideki zengin Android uygulama seçeneklerinden de yararlanabiliyor.

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

Yeni ROG oyuncu dizüstü bilgisayarları en güçlü modellerden en ince ve çok yönlü olanlara kadar her kategoride çığır açıyor. En yeni GPU’lara en yeni işlemcileri hızlı ve canlı ekranlarla bir araya getiren modeller, benzersiz performans ve inanılmaz deneyimler sunuyor. Bileşenlerin büyük bir çoğunluğun e-spor fanatikleri, ciddi yayıncılar, profesyonel içerik üreticileri ve her tür oyuncuya yönelik üretmek için yeniliklerin sınırlarını zorladık.

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

2020 Avrupa Teknoloji Topluluğu Ödülleri

ASUS’un birinci olduğu resmi ürün kategorilerini ve ödül veren kuruluşları aşağıda listeleniyor:

Avrupa Donanım Topluluğu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Router’lar

En İyi Mini PC’ler

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

 

 

 

 

 

 

Hardwareluxx Topluluk Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Mini PC’ler

En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarları

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

En İyi 2’si 1 Arada Bilgisayarlar

 

 

 

 

Cowcotland Donanım Topluluğu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Oyuncu Masaüstü Bilgisayarları

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar

En İyi Oyuncu Dizüstü Bilgisayarları

 

 

 

 

 

 

Geeknetic Okuyucu Ödülleri 2020

En İyi Anakartlar

En İyi Ekran Kartları

En İyi Monitörler

En İyi Router’lar

En İyi Mini PC’ler

En İyi Kasa

ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü ASUS, Avrupa Donanım Birliği Topluluk Ödüllerini Silip Süpürdü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu