AMD

Tekken 7 Satışları Rekora Ulaştı!

Sevilen dövüş oyunlardan bir tanesi olan Tekken 7 satışları nasıl gidiyor olabilir sizce? İşte Tekken 7 ne kadar satmış bakalım.

Tekken’in yedinci oyunu ile yine eşsiz animasyonları ve karakter dinamikleri sayesinde oyuncuların kalbini kazanmayı başardı. Tekken 7 bir oyuncu kesimi tarafından eleştiriye maruz kalmıştı.

Efsanevi dövüş oyunu Tekken serisi son olarak 2017 yılında Tekken 7 isimli oyunu çıkarmıştı. Karakterleriyle ve oynanışıyla beğeniyle karşılanan oyun çıkış yaptığı platformların tamamındaki satış rakamlarının toplamında 4 milyon rakamını geride bıraktı.

Tekken 7 Satışları Rekora Ulaştı!

Tekken 7 ne kadar sattı?

PS4, PC ve Xbox One platformlarına çıkış yapan Tekken 7 serinin önceki oyunlarının eski nesil platformlarda elde ettiğine benzer bir başarıyı güncel platformlarda elde etmeyi başardı. Bandai Namco Games tarafından geliştirilen oyun için resmi olarak oyunun 4 milyondan fazla kopya sattığı açıklandı. Ek paketlerle desteklenen oyunda bu rakama ulaşılmasındaki en büyük payın ek paketlerin ücretsiz sunulması olduğu düşünülüyor.

Tekken 7‘nin yönetmeni Katsuhiro Harada‘nın Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada, Tekken 7 çıkış yaptığı günden bu yana 4 Milyon adet satış gerçekleştirdi. Tekken 7, dövüş oyunlarının en efsanevi oyunu olduğunu inkar edemeyiz. Yapımcı ve yayıncılar Tekken 7‘den oldukça memnun durumda. Bakalım önümüzde ki senelerde neler olacak bakalım hep birlikte göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!