Tiktok Takipçi Satın Al

Battlefield 5 Silahlarında Kullanılacak Kozmetik Ürünler Belli Oldu!

Battlefield 5, şuanda Origin platformunda ön siparişe açılmış durumda. EA’nın yeni oyunu olan Battlefield 5, 19 Ekim 2018 tarihinde raflarda yerini alacak. Oyuncular Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de 2. Dünya Savaşını yaşayacaklar.

11 Ekim’de EA Access ve Origin Access İlk Sen Oyna Deneme Sürümü, 16 Ekim’de Battlefield V Deluxe Sürüm early enlister erişimi ve 19 Ekim’de Battlefield 5 Standart Sürüm yayınlanacak.

Battlefield V Silahlarında Kullanılacak Kozmetik Ürünler Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”18472″]

Battlefield 5 Silahlarında Kullanılacak Kozmetik Ürünler Belli Oldu!

[ilgiliicerik icerik_id=”18001″]

Oyuncuların heyecanla beklediği Battlefield V oyununa ilişkin yeni bilgiler verilmeye devam ediliyor. Oyunda kullanılacak olan ve silahlara takılara kullanılacak kozmetik ürünler resmi olarak açıklanmasa da oyunun alfa dosyaları üzerinden öğrenilerek belli oldu.

Aralarında silahların rengini değiştiren ürünlerin de bulunduğu kozmetik ürünlerle ilgili ilk dikkat çeken nokta her kozmetik ürünü için ayrı bir sınıflandırma yapılmış olması oldu. Sayısı binlerle ifade edilen kozmetik eşyanın oyunda yer alacağı belirtilmişti. Fantastik ögelerden uzak bir şekilde tamamen tarihi gerçekçiliğe uygun olarak oyuncular kozmetik ürünlere erişim sağlayabilecek. Son olarak İndirimli satış fiyatıyla Battlefield5’i sitemizden uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu