Tiktok Takipçi Satın Al

Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam’e en büyük rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games Store’da her hafta yeni bir oyun ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Toplam fiyatı Epic Games Store’da 31 TL değerindeki Aztez oyunu 20 Şubat tarihine kadar ücretsiz. İşte tüm detaylar.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games, her ay ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor. Bu sefer Aztez isimli oyun ücretsiz sunuluyor.

Aztez, Team Colorblind tarafından geliştirilen, sıra kaydırmalı, sıra tabanlı bir strateji video oyunudur. Oyuncu, İspanyol istilasından önce Aztek imparatorluğu içindeki alanlarda savaşır.

İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Son derece teknik, gerçek zamanlı ve ilerlemeli savaş etkinlikleri, büyüyen imparatorluğunda yaşanan sorunları çözecek.

Aztek İmparatorluğu’nda geçen, vahşi derecede tatminkâr ve ilerlemeli bir savaş. Sıra tabanlı meta oyunda savaşlarını seç.

İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Aztez’ini (seçkin yakın dövüşçüler) meta oyunda konuşlandır ve imparatorluğun kaderini etkileyen, son derece teknik bir gerçek zamanlı savaş etkinliğinin tadını çıkar.

Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Aztez sistem gereksinimleri

MİNİMUM

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 + or Newer
  • İşlemci: 2.4 GHz Çift çekirdekli
  • RAM: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 2000, NVIDIA GeForce 210 veya ATI 4850
  • DirectX: Sürüm 9.0c

ÖNERİLEN

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or Newer
  • İşlemci: 2.5+ GHz Dört çekirdekli
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı : NVIDIA GTX 660 veya daha iyisi, ATI 7950 veya daha iyisi
  • Ek Notlar: Uyumlu gamepad (yani Xbox 360, Xbox One, PS4, vb.)

Aztez ücretsiz kütüphaneye nasıl  eklenir?

Epic Games Store’da 31 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direk bu bağlantıdan oyunun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. Son olarak Epic Store Games ve diğer ücretsiz oyun haberlerini daha yakından okumak isterseniz oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Fiyatı 50 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Fiyatı 31 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu