Tiktok Takipçi Satın Al

TCL, Katlanabilir Telefon Modelini Tanıttı

TCL, katlanabilir telefon modeli CES 2020’de resmi olarak tanıtıldı. TCL Foldable olarak adlandırılan cihaz bu yıl raflarda olacak.

Nihayet Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X gibi ilk katlanabilir telefonları gördük, daha sonra piyasaya sürülen Motorola RAZR 2019 ile birlikte elbette.


Bunun kanıtı 2020’nin ilk günlerinde geliyor. Çinli elektronik şirketi TCL gerçekten de Las Vegas’ta bulunan CES 2020’deki katlanabilir telefonlarını TCL Foldable modelini resmi olarak tanıttı.

TCL’nin katlanabilir telefon TCL Foldable daha küçük ancak cep dostu olmayan bir cihaza katlanabilen büyük bir 7,2 inç panel ile birlikte gelir. Dışarıda herhangi bir ikincil ekran bulamadığımız için buna “cihaz” diyoruz; böylece katlandığında kullanamazsınız.

TCL, Katlanabilir Telefon Modelini Tanıttı

TCL’den katlanabilir telefon: TCL Foldable

TCL ekran hakkında panel türü veya çözünürlük gibi fazla veri göstermedi. Bildiğimiz şey, tıpkı piyasadaki çoğu katlanabilir telefon gibi bir plastik kasayla kaplanmış olmasıdır.

Dış tasarım söz konusu olduğunda, prizma desenli güzel bir zümrüt rengi arka kapak ile karşılaşıyoruz. Arka kapakta toplam dört kamera yer almakta. Bir kez daha, TCL belirli bir veri ortaya koymadı, ancak yüksek çözünürlüklü bir ana sensör 48MP / 64MP, ikincil bir ultra geniş açılı lens, üçüncü bir telefoto kamera ve bir makro veya derinlik sensörü olduğunu varsayabiliriz.

Son olarak şirket, TCL katlanabilir telefonun bu yıl resmi olarak başlatılacağını iddia ediyor, ancak fiyatlandırma veya sözde kullanılabilirlik hakkında hala bilgimiz yok.

TCL, Katlanabilir Telefon Modelini Tanıttı

Son olarak tablet, telefon ve diğer teknolojik gelişmler hakkında güncel içeriklere teknoloji haberleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

:: Dünyanın İlk Katlanabilir Tableti: Lenovo ThinkPad X1 Fold Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu