Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40’ın Farklı Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Huawei P40, P40 Pro renk seçenekleri ve tasarımı yeni renderlerde ortaya çıktı.

Hem Huawei P40 hem de Huawei P40 Pro, siyah, altın, gümüş don, derin deniz mavisi ve buz beyaz gibi farklı renk seçenekleri ortaya çıktı. Yeni ortaya çıkan renk seçenekleri render görselleriyle birlikte Huawei P40 modelinde nasıl gördündüğünü bize göstermekte.


Huawei P40 akıllı telefonunun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Huawei P40 ve Huawei P40 Pro güvenilir bir endüstri kaynağından; tam tasarımın yanı sıra iki telefonun piyasaya sürüleceği renk seçeneklerini de gösteriyor.

Huawei‘nin iki amiral gemisi akıllı telefonunun, ekranda dikdörtgen bir delik ve arkada dikdörtgen kamera modülleriyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte, görüntülerden görüldüğü gibi, Huawei P40 Pro kavisli ekran ve Leica destekli dörtlü arka kameralara sahipken, standart Huawei P40 akıllı telefon düz bir ekrana ve Leica’nın üçlü arka kameralarına sahip.

Huawei P40 renk seçenekleri ortaya çıktı!

Renk seçeneklerine gelince, her iki Huawei P40 serisi siyah, altın, gümüş don, derin deniz mavisi ve buz beyaz gibi renk seçenekleri ile gelecek.

Huawei P40 akıllı telefonyeni render’e göre çift LED flaşlı çıkıntılı bir kamera ünitesine sahip olacak. Huawei akıllı telefonlarının bir sonraki amiral gemisi olacak birkaç tasarım ipucunu ortaya koydu.

Ancak, görüntüler selfie kamera düzeni, çentik ve arka kamera kurulumları da dahil olmak üzere akıllı telefonların tam tasarımını ortaya koymadı. Yeni sızıntılar Huawei P40‘ın iki delikli kamera için alan içeren delikli bir tasarıma sahip düz bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Bu arada Huawei P40’ın arka panelinde, LEICA ile çalışan üçlü sensörler ve bir LED flaş bulunan dikdörtgen bir kamera modülü olacak.

Huawei P40’ın Farklı Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Huawei P40 serisi

Huawei P40 Pro‘nun kavisli ekran ve dörtlü arka kameralara sahip olmasını bekleyebiliriz. Şirket tarafından onaylandığı gibi, hem Huawei P40 hem de Huawei P40 Pro, Mart ayında Paris’te bir etkinlikte tanıtılacak. Huawei P40 modeli markanın yaklaşan amiral gemisi olacak ve geçen yıl ki P30 ve P30 Pro modelleri başarılı olmuşlardı.

Huawei P40 özellikleri hakkında detaylar oldukça az. Bazı tek tük özellik bilgileri mevcut. Telefon 5G bağlantısı ile Kirin 990 yonga seti ile güçlendirilmiş olacak. Ahizenin üçlü arka kamerası, ultra geniş ve ToF lenslerin yardımıyla birincil bir sensöre sahip olduğu söyleniyor.

Söylentilere göre 12G RAM ve 512GB depolama ile eşleştirilmiş çekirdek 5G modem ile şirket içi Kirin 990 işlemci tarafından gücünü alacak. Telefonun büyük olasılıkla ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip bir AMOLED ekrana sahip olacak. Yazılım açısından, Huawei P40 serisi,  kutudan çıkarılmış açık kaynaklı (AOSP) Android 10 tabanlı EMUI 10 ile önceden yüklenmiş olarak gelebilir.

Huawei P40’ın Farklı Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Huawei P40 ekranın 6.1 / 6.2 inç ölçmesi bekleniyorken , P40 Pro ekran 6.5 inç ila 6.7 inç arasında herhangi bir yerde olabilir. Fotoğrafçılık için, P40’ın üçlü arka kameralarının ultra geniş ve ToF lenslerle birlikte gelmesi muhtemeldir. Öte yandan Pro modelinin, arkadaki dört kamera kurulumunda yüksek çözünürlüklü bir ana sensör, ultra geniş açılı bir lens, 3D ToF sensörü ve 10x optik zoom periskop lensi kullanacağı bildiriliyor . Selfie’lere gelince, el cihazlarında grup fotoğrafları için ultra geniş bir sensör yardımıyla standart bir öne bakan sensör bulunabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu