Tiktok Takipçi Satın Al

Suicide Squad: Kill the Justice League Oyunu Tanıtıldı!

4 Kişilik Co-op ve Açık Dünyalı Bir Suicide Squad, Kaos Çıkacak!

DC FanDome Etkinliği’nde bir diğer yeni oyununu duyurdu, Suicide Squad: Kill the Justice League!

Ağustos ayının başından beri dedikoduları duyulmaya başlayan, Rocksteady’nin Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu nihayet DC FanDome sırasında daha ayrıntılı olarak ortaya çıktı.


Will Arnett’in ev sahipliği yaptığı özel bir panelde, oyun için oynanabilir dört anti kahraman olan Harley Quinn, King Shark, Deadshot ve Captain Boomerang’ı içeren resmi bir tanıtım fragmanı gösterildi. Bu dört kötü kahraman birlikte, Metropolis’te Brainiac tarafından parçalanan kötü adamlarla savaşırlar. Fragmanın sonunda, Superman’in pek de dostane olmayan bir versiyonu ortaya çıkıyor ve oyunun “Kill the Justice League” başlığı çok daha netleşiyor.

Fragmanın ardından Suicide Squad: Kill the Justice League’in kreatif direktörü Sefton Hill, oyunla ilgili daha fazla ayrıntı verdi ve oyunun bir-dört oyunculu, co-op, açık dünyaya sahip olacağını açıkladı. Müthiş haber! Oyunu tek oyunculu modda oynamak mümkün olacak ve yapay zeka gerektiğinde diğer karakterlerin kontrolünü alabilecek. Oyuncular istedikleri gibi karakterler arasında geçiş yapabilecek.

Yeni nesil konsollara geliyor!

Kill the Justice League, geliştirici Rocksteady’nin 2015’teki Batman: Arkham Knight’dan ve 2016’daki Arkham VR’den sonraki oyunu olacak. Bu nedenle, bu oyun için biraz beklenti yükseldiğini söylemek mümkün.

Yepyeni tanıtılan DC Oyunu Suicide Squad, 2022’de PS5, Xbox Series X ve PC için çıkış yapacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Diğer Duyurulan Oyun GOTHAM KNIGHTS Haberimiz İçin Tıklayın!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu