Tiktok Takipçi Satın Al

RAGE 2: TerrorMania Geliyor!

RAGE 2’nin ikinci genişleme paketi RAGE 2: TerrorMania 14 Kasım’da PC’ye, Xbox One’a ve PlayStation 4’e geliyor.

Bu yeni eklentide oyuncular Çorak Vadi’nin çarpık ve lanetli alternatif gerçekliği Deadlands’i keşfe çıkacak. Ürkütücü yeni ekran görüntülerine buradan göz atabilirsin


Karanlığın iskelet orduları serbest kalıp yaşayanların dünyasını ele geçirmeden laneti tersine çevir. Söylemesi kolay ama yapması… Bu görevde oyunculara yardımcı olacak yeni silah bir kılıç. Bu güçlü kılıç aynı zamanda iki gerçeklik arasındaki kapının anahtarı (ama çoğunlukla kılıç olarak takılıyor). Kılıcını alıp iskelet ordularının karşısına dikil.

RAGE 2: TerrorMania Geliyor!

Kapıyı sonsuza dek kapatmak için parçalanan NecroDisc’in parçalarını ararken oyuncular hem tanıdıkları bölgelerin kötülükle çarpılmış hallerine rastlayıp Wellspring (Hellspring) ve Overgrown City (Overbone City) gibi yerlerde gezecek hem de Floating Islands ve Hastane gibi yeni alanları görecek.

RAGE 2: TerrorMania, oyun içi mağazadan 500 RAGE Coin’e (5,00 $) alınarak indirilebilir veya şunları içeren özel TerrorMania Digital Deluxe Yükseltmesi 1750 RAGE Coin’e (17,50 $) edinilebilir:

  • RAGE 2: TerrorMania genişleme paketi
  • Cult of the Death God görevi
  • Reaper Assault Rifle silah görünümü
  • Wasteland Celebrity Phoenix araç görünümü
  • Mutant Monster Truck araç görünümü
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu