Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni DC Oyunu Gotham Knights Duyuruldu!

Batman'in Emanetini Koruyanlar: Gotham Knights

İşte Warner Bros Games Montreal tarafından yapılan yeni DC oyunu Gotham Knights! Aşağıda oynanış videosu da var!

Son Batman oyununun ardından birkaç yıl geçti artık yolda yeni bir Batman oyunu var. DC Fandome etkinliğinde, sevilen Arkham oyunlarının ruhunu temsil eden, uzun süredir söylentilere konu olan Gotham Knights oyununa ilk bakış, tanıtım videosuyla geldi. Yeni oyun 2021’de piyasaya sürülecek. Oyunun görüntüleri FanDome etkinliğinde gösterildi.


Yeni oyun Warner Bros Games Montreal tarafından geliştiriliyor. Arkham serisi Rocksteady Studio tarafından başlatılırken, Montreal stüdyosu 2013 yılında Arkham Origins ile seriyi almıştı. WB Games Montreal, geçen yıldan beri Batman oyununa çalışıyor. Bu arada Rocksteady, Suicide Squad: Kill the Justice League oyununu geliştiriyor. Suicide Squad: Kill the Justice League oyunuyla ilgili yazımızı bir sonraki haberde paylaşacağız, takipte kalın.

Fragman’da Neler Görüyoruz?

Gotham Knights, Gotham City’de Bruce Wayne / Batman’in ölümünden yıllar sonra geçiyor ve bu da suç ve kanunsuzluğun artmasıyla sonuçlanıyor. Oyun, Bruce’un şehri koruma görevini üstlenen oynanabilir karakterler olarak Dick Grayson / Nightwing, Barbara Gordon / Batgirl, Tim Drake / Robin ve Jason Todd / Red Hood’u içeriyor. Oyunda öne çıkan süper kötüler arasında Court of Owls ve Mr. Freeze bulunmaktadır. Diğer karakterler arasında Alfred Pennyworth ve Renee Montoya bulunmaktadır.

 Oynanış Videosu’nda Neler Var?

Oyunun Pre-Alpha sürümünden oynanış görüntülerü de bizlere sunuldu. Benim ilk bakışımda gördüklerim şu şekilde: Oyunda bir seviye sistemi var ne kadar iyi dövüşürsün o kadar fazla puan kasarak muhtemelen karakterleri geliştirebileceğiz. Mr. Freeze’i durdurma görevini gördüğümüz oynanış videosunda iki kişi co-op bir şekilde görevleri yapabileceğiz. Epey çeşitli dövüş mekaniklerinin bizi beklediğini söylemek mümkün, özellikle co-op oynadığınız arkadaşınızla paslaşarak adam dövebilmeniz çok güzel olmuş. Motor mekanikleri geliştirilebilir fakat çok sırıtmıyor.

Robert Pattinson’ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu