Tiktok Takipçi Satın Al

Robert Pattinson’ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Robert Pattinson'ın başrolünde yer aldığı The Batman'den ilk fragman yayınlandı

Yeni Batman karşımızda! Ünlü oyuncu Robert Pattinson’ın yeni Batman olduğu film The Batman’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Uzun zaman sonra yeni bir Batman filmi geliyor. Ben Affleck yerini Rober Pattinson’a bırakıyor ve The Batman filmi ile sinemaseverlerle buluşuyor olacak.


Pattinson’ın hem Bruce Wayne hemde Batman olarak gördüğümüz yayınlanan ilk fragmanda, The Riddler’ın Kara Şövalye ve Komiser Gordon için bıraktığı bazı bilmece ve ipuçlarını görüyoruz.

Yayınlanan fragmanın en dikkat çeken kısmı, Batman’in suçlulara uyguladığı şiddet seviyesinde elini hiç korkak alıştırmadığını yansıttığı dövüş sahnesi olarak dikkat çekiyor. Eylül ayında çekimlerine devam edilecek olan filmin yönetmeni Matt Reeves, şu ana kadar filmin yalnızca %25’ini çektiklerini belirtiyor.

Robert Pattinson'ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

aten fragmanın sonunda “prodüksiyon devam ediyor” şeklinde bir ibare bulunuyor. Film vizyon tarihi şu anlık 2021 olarak belirtiliyor.

The Batman filminde yer alan oyuncular ise şöyle;Paul Dano, Zoë Kravitz, Colin Farrell, Jeffrey Wright, Andy Serkis, Peter Sarsgaard, John Turturro gibi isimlerin yer aldığı The Batman, 1 Ekim 2021 tarihinde gösterime girecek.

The Batman Fragmanı

Robert Pattinson'ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Robert Pattinson'ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Robert Pattinson'ın Başrolünde Olduğu The Batman Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu