Tiktok Takipçi Satın Al

Beyni Yananlar İçin Spoilersız DARK’ın İnternet Sitesi Yayınladı

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Almanya yapımı Dark’ı izleyenlerin çoğunlukla beyni yanıyor olabilir.

27 Haziran tarihinde 3.sezon ve final sezonu yayınlanan Dark’ın senaryosu oldukça kaliteli olmasına karşın izleyenlerin çoğunun kafası oldukça karışıyor. Bundan dolayı Darknetflix isminde bir internet sitesi yayınlandı.


Beyni yananlara önerebileceğimiz bu internet sitesi içerisinde dizideki mekan ve zamanları takip etmenin yanında karakterleri, yaşanan olayları ve akrabalık bağlarını da öğrenebiliyorsunuz.

3. sezon ile birlikte “son döngü” de sonlanmış oldu. Netflix’in en kaliteli dizilerinden biri olan Dark’ın üçücü sezonu diğer sezonlara oranla daha da beyin yakan cinstendi. Tabii son sezonuyla da izleyicilerin kafasını karıştırırken büyük övgüler almayı başardı.

Beyni Yananlar İçin Spoilersız DARK'ın İnternet Sitesi Yayınladı

İnternet sitesinin en büyük özelliklerinden Türkçe dil desteğinin de olması. Yayınlanan internet sitesinde Dark’ın yayınlanan tüm sezonlarına ve bölümlerine herhangi bir spoiler yemeden ulaşabiliyorsunuz. Tabii hikayesini, içerisindeki karakterleri ve soyağacını öğrenebilirsiniz.

Diziye başlamadan siteye göz atın

Özellikle daha diziyi izlememiş veya izleyipte hiçbir şey anlamışsanız Darknetflix sitesine ilk başta bir göz atın deriz. Siteye girdiğinizde gerçekten dizi kadar siteninde kaliteli olduğunu anlayabiliyorsunuz. Özellikle  başarılı animasyonlarla geliştirilmiş internet sitesi, özellikle 3. sezona başlamak isteyen, ancak karmaşık yapısından dolayı ile bırakanlar için gerçekten iş görecek cinsten.

DarkNetflix’te en çok sevilen dizilerden biri olsa da anlamak için ayrıca zaman harcamanız gerekebiliyor. Zaman yolculuğundan oluşan paradoks nedeniyle pek çok karakterin farklı zaman aralıklarında yaşadığını görüyoruz.

Beyni Yananlar İçin Spoilersız DARK'ın İnternet Sitesi Yayınladı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu