Tiktok Takipçi Satın Al

Stranger Things’ın 4. Sezon Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu

ABD Başkanı Donald Trump’ın dün akşam açıkladığı OHAL kararının ardından Netflix birer birer orjinal dizilerinin çekimlerini durduruyor.

Çekimleri iptal edilen diziler kervanına Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things‘da katıldı. Stranger Things 4. sezon çekimleri Koronavirüs nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.


Netflix, yeni Koronavirüs hakkındaki artan endişelerden ötürü yayın dizilerini, filmlerini ve etkinliklerini etkilemeye devam ettiği için ABD ve Kanada’daki tüm dizi ve film çekimlerini askıya alıyor.

Stranger Things’in yayınlanan son sezonu olan 3. sezonun sona ermesiyle birlikte herkesin kafasında soru işaretleri oluştu. İzleyiciler, dizide sevdiğimiz karakterler hakkında birçok soru sormalarına rağmen bu soruların cevaplarını ancak 4. sezon ile birlikte alabileceklerdi. Fakat 4. sezonu izlemek için biraz daha bekleyeceğiz.

Stranger Things 4. sezon çekimleri durduruldu

Stranger Things'ın 4. Sezon Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu

Elbette Netflix’in kararı, Stranger Things 4. sezon için gecikme anlamına geliyor. Çekimleri geçen haftalarda başlayan The Witcher dizisinin çekimleri iptal olup olmadığı henüz açıklanmış değil. Görünüşe göre, bu vakalar ayrı ayrı incelenecek, ancak ABD dışındaki Netflix yapımlarının koronavirüs ile ilgili sağlık endişeleri için durduğunu görmek çok şaşırtıcı olmayacaktır.

Netflix, dün akşam saatlerinde yaptığı bir açıklama ile birlikte Koronavirüsü nedeniyle birçok dizilerinin ve filminin çekimlerini iptal ettiğini duyurdu. Netflix, iptal ettiği diziler arasında Lucifer‘da bulunuyordu.

Stranger Things'ın 4. Sezon Çekimleri Koronavirüs Nedeniyle Durduruldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu