Tiktok Takipçi Satın Al

Matrix 4 Filmi Duyuruldu! Keanu Reeves Geri Dönüyor

Matrix filminin dördüncü numaralı filmle geri geliyor. İzleyiciler orijinal üçleme yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un Neo ve Trinity rolleri üzerine geri dönüşlerini görecekler.

Lilly’nin yanında üç orijinal üçleme filminin hepsinde eş-yazar ve eş-yönetmen olarak görev yapan Lana Wachowski, şu ana kadar yazar / yönetmen başkanlığında Wachowski ailesinin tek üyesi olarak onaylandı.


Wachowski, isimleri muhtemelen Wachowski hayranlarına aşina olacak ortak yazarlar olarak Aleksandar Hemon ve David Mitchell tarafından katılacak. Mitchell’in romanı Cloud Atlas sonunda Wachowskis tarafından uzun metrajlı bir film olarak geliştirildi, Mitchell ve Hemon ise Wachowski’nin yönettiği Netflix serisi Sense8’in çoğunu birlikte yazdı.

Matrix 4 yolda

İlk olarak 1999 yılının Eylül ayında beyaz perdede yerini alan Matrix filminin 4. filmi duyuruldu. Matrix severler uzun zamandır bu haberi bekliyorlardı. Village Roadshow Pictures ile ortaklığa gidilerek çekilecek olan film sayesinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yeniden seyirci karşısına çıkacak. Neo rolünü Reeves canlandırırken, Trinity rolünü ise Carrie-Anne Moss üstlenecek.

Matrix 4 Filmi Duyuruldu! Keanu Reeves Geri Dönüyor

Dünyanın en büyük film yapım ve televizyon yayın şirketlerinden Warner Bros, bir döneme damgasını vuran vuran bilim kurgu filmi Matrix’in dördüncüsünün çekileceğini açıkladı. Yine Keanu Reeves “Neo”, Carrie-Anne Moss da Trinity karakterlerini canlandıracak. Filmin ne zaman çekileceği ve vizyona gireceği ise henüz bilimiyor.

Toplam hasılat: 1 milyar 600 milyon dolar

Matrix serisinin ilk filmi 20 yıl önce çekilmişti ve o günden bugüne izleyiciler merakla yepyeni bir Matrix filmi bekliyorlardı. Matrix filmi, ABD’de bu ay filmin özel gösterimlerle yeniden vizyona girmesi planlanıyor.

Matrix serisinin üçüncüsü olan “The Matrix Revolutions”, 2003 yılında dünyada aynı saatte gösterime giren ilk film olmuştu. 3 Matrix filmi dünyada toplam 1 milyar 600 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti

“Matrix Revolutions” filminin sonunda insanla makine arasındaki savaş hassas bir çözümle son bulmuştu. Matrix 4 sinemalarda ne zaman yer alacak bilinmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu