SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse!

Global çapta oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, oyuncuların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özel ekipmanlar geliştirmeye devam ediyor.

2020 yılına hazırladığı özel ekipman serileriyle iddialı bir giriş yapan marka, oyunculara ultra hafif mouse deneyimi sağlayan Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile yılı kapatıyor.

Birbirinden farklı ekipman serileri ile oyunculara farklı bir deneyim yaşatan SteelSeries, geliştirdiği tüm ekipmanlarında oyun performansını yükseltmeyi hedefliyor. Oyuncuların geri dönüşlerine göre ve oyun dünyasının ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran teknoloji lideri, ultra hafif mouse kullanımının öneminin altını yeni ürünleri Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless ile çiziyor. Hem profesyonel oyunculara hem de oyun deneyimine son derece önem veren oyunculara hitap eden bu yeni iki mouse sayesinde oyun deneyimi yeniden şekilleniyor.


AMD

SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse!

Genel olarak oyuncuların kayıpsız bir deneyim yaşamaları için bir mouse hafifliğinin 80 gramdan daha az olması gerektiği düşünülüyor. SteelSeries piyasaya yeni sürdüğü ekipmanları ile bu ölçünün daha da altına inerek Aerox 3 Wireless’ı 66 gram, Aerox 3’ü 57 gram ağırlığında tasarlayarak ultra hafif yapılı mouselarını oyuncularla buluşturdu. Bu gelişmiş teknolojinin yanına eklenen True Move sensörü, IP54 suya dayanıklılık, 200 saat pil ömrü ve SteelSeries Quantum 2.0 Wireless teknolojileri ile oyuncular ultra hafif mouse deneyimini kusursuz bir deneyimle sürdürebiliyor.

Ultra hafif mouse kullanımı ile gelişmiş oyun deneyimi

Hızlı ve tempolu oyunlar oynayan oyuncular için en önemli ihtiyaçlardan biri olan ultra hafif mouselar, oyunculara el ve bilek kullanımı konusunda konfor sağlıyor. Yoğun oyun temposunda, en önemli adımlarda ve refleks performanslarında oyunculara rahat bir deneyim sağlayan hafif mouse kullanımı sayesinde başarı kaçınılmaz oluyor. Mouselarını rahat ve hızlı hareket ettirebilen oyuncular, oyun performanslarını üst seviyeye çekebiliyor. Hafif kullanım için en önemli tasarım özelliklerinden biri olan delikli tasarım ön plana çıkarken markalara göre değişen teknolojik özellikler ile kalite farkı ortaya çıkıyor.

SteelSeries Aerox 3 Wireless ekipmanında kullanılan delikli tasarım dışında oyunculara, yepyeni bir sensör olan ve özellikle kablosuz performans için PixArt iş birliği ile tasarlanmış True Move sensörü, IP54 suya dayanıklılık, 200 saat pil ömrü ve SteelSeries Quantum 2.0 Wireless özelliği sağlıyor. Ultra hafif tasarımın yanı sıra, bu son teknoloji True Move sensörü sayesinde 18.000 CPI, 400IPS, 40G optik sensör özellikleri ile kablosuz bir oyun faresinin gerektirdiği hızı, tutarlılığı ve doğruluğu sağlıyor. Hafif kullanımı ile birleşen kablosuz olma özelliği bir oyuncu mouseunun sahip olması gereken tüm özellikleri oyunculara tek bir ekipmanla veriyor.

SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse!

Dayanıklılık özelliği ile ön planda

Hız ve hafiflik özelliği için tasarımda ön planda tutulan delikli yapı aynı zamanda mouseların dayanıklılığını da etkiliyor. Bu delikli tasarım çevresel zararlardan korunmadığı taktirde toz, kir gibi etkenler nedeniyle ekipmanın kullanım süresini kısaltabiliyor.

SteelSeries Aerox 3 Wireless özel olarak suya dayanıklılık, toz, kir, yağ ve daha fazlasından korumasını sağlayan teknoloji ile IP54 derecesi alan ilk oyuncu mouseudur. SteelSeries’in Aqua Barrier teknolojisi, görünüşte açıkta kalan iç devreleri neredeyse her tür çevresel zarardan korumak için tasarlanmıştır. Dayanıklılıkla ilgili endişelerin üstesinden gelmek için delikli bir dış tasarım kullanırken bu inanılmaz derecede önemli bir etken oluyor.

SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse!

Ultra hafif mouse kullanım deneyimini SteelSeries farkıyla yaşamak için hemen https://tr.steelseries.com/ internet adresini ziyaret edin!

SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse! SteelSeries Aerox 3 ve Aerox 3 Wireless Mouse!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu