1. Ana sayfa
  2. Acer Haberleri
  3. Computex 2019’da Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini Ödül Kazandı

Computex 2019’da Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini Ödül Kazandı

Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini, 2019 Computex Altın d&i Ödülü Kazandı

«
Computex 2019'da Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini Ödül Kazandı Acer Haberleri Bilgisayar Haberleri Computex Teknoloji Haberleri

Predator Triton 900 oyuncu dizüstü bilgisayarı, üst seviye ConceptD 500 masaüstü bilgisayar, ince ve hafif Swift 7, Acer OJO 500 Windows Karma Gerçeklik Başlığı ve aiSage sınır bilişim cihazı da ödül kazanan diğer ürünler oldu.

Acer, Oyun Donanımı, Bilgi ve İletişim Donanımı, AR, VR ve İçerik ile IoT kategorilerinde mükemmel tasarıma sahip ürünleriyle yedi adet 2019 Computex d&i ödülü kazandığını duyurdu.

90 şirketten 222 ürünün aday olduğu ödüller; aralarında üniversite, girişim sermayesi, endüstriyel tasarım, medya ve daha fazlasının bulunduğu farklı disiplinlerden gelen 20 kişilik jüri tarafından belirlendi.

Computex 2019'da Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini Ödül Kazandı Acer Haberleri Bilgisayar Haberleri Computex Teknoloji Haberleri

Predator Thronos Oyuncu Kabini –Tam bir oyuncu üssü

Predator Thronos, yeni nesil oyuncular için yepyeni bir oyun kabini deneyimi sunuyor. 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıya sahip olan ürün, beyaz veya mavi hatlara sahip çift ton siyah rengiyle etkileyici görünüyor. Oyun içindeki etkilere göre titreyen koltuk, kullanıcının kendisini oyunun içinde gibi hissetmesini sağlıyor.

Thronos’un ayarlanabilir koltuğu; ergonomik oturma bölümü tasarımına, ayak koyma yerine ve 140 derece arkaya yatabilen bir kabine sahip.

Üründe üç adet 27 inç oyuncu monitörüne ve Predator oyuncu bilgisayarına yetecek kadar yer bulunuyor. Predator masaüstü bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir araya geldiğinde, Thronos bir oyuncu kabininden çok bir oyuncu üssüne dönüşüyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *