Snapchat'e Yeni Özellik Geldi! - TeknoDiot.com

Snapchat’e Yeni Özellik Geldi!

Abone Ol 

Fotoğrafları animasyonlu GIF’lere dönüştürmek o kadar zor değil ancak mevcut bir GIF’ye eklemek istemeniz durumunda, bu biraz zor olabilir Snapchat’te artık çok kolay.

Snapchat sizi şirketin yüzünü bir GIF’e ekleyecek olan Cameo adlı yeni bir özelliği test ediyor.  TechCrunch’ın işaret ettiği gibi, bir şekilde bu yeni Cameo özelliği, bir insanın yüzünün başka bir insanın vücuduna eklendiği derin yüzeylere benzemektedir. Bununla birlikte, derin derinlikler AI’yı daha doğal ve kusursuz görünmesine yardımcı olmak için kullanırken, Snapchat’in Cameo özelliği çok daha temel bir his veriyor.

Snapchat'e Yeni Özellik Geldi!

Ancak  bunun mutlaka kötü bir şey olmadığını tahmin ettiğimiz gibi, bunun başka bir kişiyi kendiniz olduğunu düşünmeye kandırmaya çalışmak yerine eğlenceli bir araç olarak yaratıldığını hayal ediyoruz. Kullanıcıların daha sonra seçebilecekleri çeşitli seçeneklerin bulunduğu GIF’te kullanılacak bir özçekimi çekmeleri gerekecektir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Snapchat o zamandan beri bu özelliğin gerçekten mevcut olduğunu onayladı, ancak şu anda test ettiklerini ve henüz herkes için uygun olmadığını belirtti.

Göz atın:   Katılımsız Kurulum ve Katılımsız Program Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu