Tiktok Takipçi Satın Al

Snapchat’e Yeni Özellik Geldi!

Fotoğrafları animasyonlu GIF’lere dönüştürmek o kadar zor değil ancak mevcut bir GIF’ye eklemek istemeniz durumunda, bu biraz zor olabilir Snapchat’te artık çok kolay.

Snapchat sizi şirketin yüzünü bir GIF’e ekleyecek olan Cameo adlı yeni bir özelliği test ediyor.  TechCrunch’ın işaret ettiği gibi, bir şekilde bu yeni Cameo özelliği, bir insanın yüzünün başka bir insanın vücuduna eklendiği derin yüzeylere benzemektedir. Bununla birlikte, derin derinlikler AI’yı daha doğal ve kusursuz görünmesine yardımcı olmak için kullanırken, Snapchat’in Cameo özelliği çok daha temel bir his veriyor.


Snapchat'e Yeni Özellik Geldi!

Ancak  bunun mutlaka kötü bir şey olmadığını tahmin ettiğimiz gibi, bunun başka bir kişiyi kendiniz olduğunu düşünmeye kandırmaya çalışmak yerine eğlenceli bir araç olarak yaratıldığını hayal ediyoruz. Kullanıcıların daha sonra seçebilecekleri çeşitli seçeneklerin bulunduğu GIF’te kullanılacak bir özçekimi çekmeleri gerekecektir.

Snapchat o zamandan beri bu özelliğin gerçekten mevcut olduğunu onayladı, ancak şu anda test ettiklerini ve henüz herkes için uygun olmadığını belirtti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu