Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 77 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam‘de yer alan DayZ oyununu almadan önce oynamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet size sizi şöyle alalım.

Steam‘de normal fiyatı 76,99 TL olan DayZ oyunu 3 gün süreli ile ücretsiz oynanabilmekte. Ayrıca DayZ Steam’de indirimde 76,99 TL yerine 65,44 TL’ye tamamen sahip olabilirsiniz. DayZ’de kıyasıya mücadelenin tadını çıkarın! DayZ kıyametten sonra etrafta zombilerin olduğu ve kimsenin orada olmak istemeyeceği bir atmosfere sahip bir mod. DayZ’de yapmanız gereken bir görev ya da gitmeniz gereken bir yer yok. Sadece tek bir amacınız var.

[sp-related style=”dark” id=”33627″]

:: DayZ Oyununu Ücretsiz Oynayın


Steam'de 77 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Hayatta kalmak. Tabii ki bu sonsuza kadar sürmeyecek elbet bir gün öleceksiniz. Önemli olan bu süreyi ne kadar uzatabileceğinizdir. Elinizde bir fener, yanınızda hayatta kalmanızı sağlayacak birkaç eşya ile bu tehlikeli dünyaya atılıyorsunuz. 13 Aralık’ta erken erişimden çıkan oyunu indirim sayesinde tamamen satın alabilirsiniz. DayZ ‘ı ücretsiz oynamak için aşağıdaki görsele tıklayarak Steam sayfasına erişebilirsiniz. Ayrıca DayZ ’i tamamen satın almak isterseniz hemen bir sonraki bağlantıdan şuanda 76,99TL yerine 65,44TL’ye satın alabilirsiniz.

Steam'de 77 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ortamdan bahsedecek olursak DayZ, Chernarus adında bir adada geçiyor. ArmA II oynamış olanlar burayı hatırlayacaklardır. Ama bilmeyenler için biraz bahsedelim. 225 kilometre karelik bir arazi, çoğu yer deniz ve ormanlıktan oluşuyor. Tabii sadece deniz ve orman yok birçok kasaba, büyük kentler, hava alanları ve askeri bölgeler sizleri bekliyor. En meşhur şehirleri Chernogorsk ve Elektrozavodsk’tur. Bir de kuzey batı havalimanı var. Gayet geniş olan bu harita bize yetiyor da artıyor. Haritanın bu kadar geniş olması bizden iyi bir övgüyü alıyor. Ama şehirler çok küçük yani hiç şehre benzemiyorlar. Yüksek ve büyük binalar yok bunu içine girince daha iyi anlayacaksınız. Büyük şehirler daha çok kasaba ile şehir karışımı bir şey olmuşlar. Bu sizi çok da rahatsız etmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu