Epic Games’ten Yeni Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Steam ’e en büyük rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games Store’da her hafta yeni bir oyun ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store ’da For The King oyunu ücretsiz olacak. For The King ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak olan For The King’i 30 Nisan tarihine kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games‘in bizler için bu hafta seçtiği ücretsiz oyun For The King. Rogue Like tarzından yola çıkılarak sıra tabanlı strateji oyunu olarak işlenmiş For The King, Fahrul haritasında eşsiz maceralara sahip bir oyun.

Epic Games'ten Yeni Bir Ücretsiz Oyun Daha!

Aynı zamanda oyunda bulunan çevrimiçi, çok oyunculu oyun seçeneği ile birlikte, eğlencenizi arkadaşlarınızla birlikte ikiye katlama özelliğine de sahip. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

For The King stratejinin, sıra temelli savaşın ve rogue benzeri unsurların zorlayıcı bir karışımıdır. Yöntemsel haritalar, görevler ve olaylar sayesinde her oyun eşsizdir. Tek oyuncu, yerel veya çevrimiçi eşli seçeneklerle Fahrul’u keşfedin.

Peki oyunu kütüphanenize ücretsiz olarak nasıl ekleyebilirsiniz?

Epic Games Store’da toplam 32 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direkt buradan oyun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. Son olarak Epic Store Games ve diğer ücretsiz oyun haberlerini daha yakından okumak isterseniz oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Epic Games, 3 Oyunu Bugün Ücretsiz Yapıyor!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu