Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 59 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Steam kullanıcılarının hoşuna gideceği bir haber var. Popüler oyun platformu Steam‘de 59 TL‘lik oyun kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Steam’de yer alan Shadow Warrior 2 oyunu kısa süreliğine GOG üzerinde ücretsiz. Steam üzerinde 59 TL’ye satılanShadow Warrior 2GOG.com‘un düzenlemiş olduğu kampanya ile birlikte kısa süreliğine tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Fırsatı kaçırmayın!


Steam'de 59 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

:: 59 TL’lik Shadow Warrior 2 Ücretsiz!

59 TL’ye satılan Shadow Warrior 2’ye nasıl sahip olabilirsiniz? Bu sorunun cevabı çok basit hemen anlatalım. Eğer önceden GOG hesabınız varsa giriş yapın eğer üyeliğiniz yoksa buradan GOG.com’a üye olmanız gerekiyor. Hemen ardından buradan “GET FOR FREE seçeneğine tıklayınız. Sonrasında ise GOG kütüphanenize ücretsiz olarak eklenecektir. Kütüphaneye eklediğiniz oyunu indirebilmek içinse, GOG uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra, GOG hesabınız ile tekrar giriş yaparak Shadow Warrior 2‘yi indirmeye başlayabilirsiniz. Keyifli Oyunlar!

:: Shadow Warrior 2 Hakkında

Shadow Warrior 2, Flying Wild Hog’un sıradışı birinci şahıs nişancılarının, eski şirket shooter Lo Wang’un diğer yanlış davranışlarını izleyen muhteşem bir evrimidir. Şimdi, yozlaşmış bir dünyanın kenarındaki bir resmî paralı asker olarak hayatta kalarak, zorlu savaşçı, dünyayı ezici şeytanları vurmak için tekrar silah, bıçak, sihir ve zekâ gibi yıkıcı bir kombinasyona sahip olmalı. Müttefiklerin yanısıra dört oyunculu kooperatifte müttefikler ile savaşın ya da cesurca misyonları tamamlayan ve güçlü yeni silahlar, zırh ve efsaneye ait arbane emanetler toplamak için göze çarpan usullerle oluşturulan manzaralarda yalnız başına gidin.
ÖYKÜ
Lo Wang, aldatıcı eski patronu ve gölge aleminin eski tanrıları arasındaki ittifakı paramparça ettiğinden beş yıl geçti. Soylu niyetlere rağmen, Lo Wang’ın karanlığı yok etme çabaları, dünyayı yıprattı ve insanların ve şeytanların yan yana yaşadığı garip ve vahşi bir düzen yarattı.
Bir zamanlar korkulan savaşçı artık düşmanlarının ulaşamayacağı yerdeki değişen vahşi bölgelerde ve Zilla’nın sibernetik metropolünün neon ışıltısı içinde yaşıyor ve yerel Yakuza klanları için kiralanmış bir kılıç olarak yetersiz bir varoluş ortaya koyuyor. Basit bir görev yanlış gittiğinde, Lo Wang, parlak bir genç bilim adamı, düşmanı Orochi Zilla ve dünyamızda huzursuz olan şeytani güçler arasındaki uçucu bir çatışmaya sürüklenir. Keskin dilli kahramanın bir kez daha kötülük dünyasını temizlemek için ölümcül bıçaklar, ateşli ateş gücü ve arkaik büyü kullanması gerekir.

:: Shadow Warrior 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • İşlemci: Intel Core i3-6300 (2 * 3800) veya AMD A10-5800K APU (4 * 3800)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 560Ti (1024 MB) veya Radeon HD 6850 (1024 MB)
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 x64
 • İşlemci: Intel Core i5-5675C (4 * 3100) veya AMD A10-7850K APU (4 * 3700)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX NVIDIA GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 290 with 4 GB Video bellek (4096 MB) veya Radeon HD 7970 (3072 MB)
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu