Son Zamanların Popüler Oyunu: ALTF4 Sistem Gereksinimleri

ALTF4 sistem gereksinimleri listesi yayınlanmıştır. Sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: ALTF4’ü çalıştırabilir miyiz?

Steam’de 4,20 TL fiyat etiketine sahip bir oyundan bahsedeceğiz. Evet ucuz bir oyun ve bir o kadar da popüler. Bilgisayarınızı ALTF4 sistem gereksinimlerine göre otomatik olarak test edin. Bilgisayarınızın oyunu ücretsiz, kullanımı kolay algılama aracımızla çalıştırıp çalıştıramayacağını veya sisteminize manuel olarak girip giremeyeceğini kontrol edin.

Oyun Oynama Şeklin Basittir !! Biraz beceriksiz bir Şövalye ol ve Tuzağı yen !! Ama oraya ulaşmanın yolu kolay olmayacak. Yolunuzdaki çeşitli tuzakları ve rahatsız edici arazileri aşabilecek misiniz?

ALTF4 Kaç GB?

Oyun dosyası boyutu açısından, en az 2 GB kullanılabilir boş disk alanına ihtiyacınız olacak. En az bir NVIDIA GeForce GTX 670 grafik kartınız olması koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, ALTF4’ü en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir AMD Radeon RX 480 önerilir.

ALTF4’ü çalıştırmak için en azından Intel Core i5-2550K CPU gereklidir. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunu oynamak için Intel Core i7-3770’e eşit veya daha büyük bir CPU önermektedir.

ALTF4 için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınızda yüklü olan 4 GB RAM’dir. Ek olarak, oyun geliştiricileri sisteminizde yaklaşık 16 GB RAM önermektedir.

ALTF4 oyunu, 19 Şubat 2021 tarihinde bağımsız bir geliştirici Autosavegame tarafından Steam’de yayınlanan bir oyundur.

Özellikle Twitch platformunda yayıncılar tarafından oldukça fazla oynanmasından dolayı kısa sürede popüler olmayı başardı. Bizlerde bu son zamanlarda popüler olan oyun ALTF4 oyunun sistem gereksinimleri listesini sizlerle paylaşıyoruz;

ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 için Platform Güncelleştirmeli Windows 7 SP1
 • İşlemci: Intel i5-2550K, 3,4 GHz
 • RAM: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 670 | Radeon HD 7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 2 GB boş alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 14393.102 veya üzeri
 • İşlemci: Intel Core i7-3770, 3,4 GHz
 • RAM: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya GeForce GTX 1060 | Radeon R9 290X veya Radeon RX 480
 • Depolama: 2 GB boş alan

Son Zamanların Popüler Oyunu: ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Kısaca oyundan bahsedecek olursak ALTF4, oyuncuyu zorlayan parkur oyunudur. Oyuncular iyi bilir, parkur oyunları epey sinir bozucu bir hal alabiliyor. ALTF4 oyunu da birçok parkur oyunlarına oranla oyuncuları daha fazla zorlamaktadır. Zaten ALT+F4 tuş kombinasyonu Windows işletim sisteminin olmazlarından biridir. Oyunda ne kadar zorlanıp kızsanız da birçok oyuncu oyundan çıkamamaktadır.

Yukarıda yer alan sistem gereksinimlerine baktığımız zaman oyununun bu donanımlarla birlikte sorunsuz bir şekilde oynanabileceğiniz görmüş olduk. Bilgisayarınızı ALTF4 sistem gereksinimlerine göre otomatik olarak test edin . Bilgisayarınızın oyunu ücretsiz, kullanımı kolay algılama aracımızla çalıştırıp çalıştıramayacağını veya sisteminize manuel olarak girip giremeyeceğini kontrol edin.

ALTF4 sistem gereksinimleri listesine baktığımız zaman ALTF4, Windows 7 ve üzeri Platform Güncellemesine sahip Windows 7 SP1 ile PC sisteminde çalışacaktır. Son olarak oyununun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


 

Son Zamanların Popüler Oyunu: ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Son Zamanların Popüler Oyunu: ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Son Zamanların Popüler Oyunu: ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!