Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

ALTF4 Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

ALTF4 sistem gereksinimleri listesi yayınlanmıştır. Sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: ALTF4 kaç GB?

ALTF4 sistem gereksinimleri listesi yayınlanmıştır. Sistem denetleyicisi ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu: ALTF4’ü çalıştırabilir miyiz? ALTF4 kaç GB? Oyun dünyasının en popüler oyunlarından biri olan ALTF4’ün sistem gereksinimlerini inceledik. ALTF4, birinci şahıs nişancı oyunu olarak tasarlanmıştır ve oldukça yüksek sistem gereksinimlerine sahiptir. Bu yüzden, oyunu oynamadan önce bilgisayarınızın sistem gereksinimlerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz oldukça önemlidir.

Steam’de 6,20 TL fiyat etiketine sahip bir oyundan bahsedeceğiz. Evet ucuz bir oyun ve bir o kadar da popüler. Bilgisayarınızı ALTF4 sistem gereksinimlerine göre otomatik olarak test edin. Bilgisayarınızın oyunu ücretsiz, kullanımı kolay algılama aracımızla çalıştırıp çalıştıramayacağını veya sisteminize manuel olarak girip giremeyeceğini kontrol edin.


Oyun Oynama Şeklin Basittir !! Biraz beceriksiz bir Şövalye ol ve Tuzağı yen !! Ama oraya ulaşmanın yolu kolay olmayacak. Yolunuzdaki çeşitli tuzakları ve rahatsız edici arazileri aşabilecek misiniz?

ALTF4 Kaç GB?

Oyun dosyası boyutu açısından, en az 2 GB kullanılabilir boş disk alanına ihtiyacınız olacak. En az bir NVIDIA GeForce GTX 670 grafik kartınız olması koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, ALTF4’ü en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir AMD Radeon RX 480 önerilir.

ALTF4’ü çalıştırmak için en azından Intel Core i5-2550K CPU gereklidir. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunu oynamak için Intel Core i7-3770’e eşit veya daha büyük bir CPU önermektedir.

ALTF4 için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınızda yüklü olan 4 GB RAM’dir. Ek olarak, oyun geliştiricileri sisteminizde yaklaşık 16 GB RAM önermektedir.

ALTF4 oyunu, 19 Şubat 2021 tarihinde bağımsız bir geliştirici Autosavegame tarafından Steam’de yayınlanan bir oyundur.

Özellikle Twitch platformunda yayıncılar tarafından oldukça fazla oynanmasından dolayı kısa sürede popüler olmayı başardı. Bizlerde bu son zamanlarda popüler olan oyun ALTF4 sistem gereksinimleri listesini sizlerle paylaşıyoruz;

ALTF4 Sistem Gereksinimleri

ALTF4 Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

Alt F4 oyunu, yüksek performans gerektiren bir oyun olduğundan, doğru donanım gereksinimlerine sahip bir bilgisayar gerektirir. İşte AltF4 için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya daha yüksek
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 270
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Bu sistem gereksinimlerine dikkat etmek, oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmeniz için oldukça önemlidir. Ayrıca, oyunun keyfini tam olarak çıkarabilmeniz için önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

ALTF4 Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

Kısaca oyundan bahsedecek olursak ALTF4, oyuncuyu zorlayan parkur oyunudur. Oyuncular iyi bilir, parkur oyunları epey sinir bozucu bir hal alabiliyor. ALTF4 oyunu da birçok parkur oyunlarına oranla oyuncuları daha fazla zorlamaktadır. Zaten ALT+F4 tuş kombinasyonu Windows işletim sisteminin olmazlarından biridir. Oyunda ne kadar zorlanıp kızsanız da birçok oyuncu oyundan çıkamamaktadır.

ALTF4, yüksek grafik kalitesi, gerçekçi oyun deneyimi ve mükemmel oynanabilirlik özellikleriyle ünlüdür. Bu nedenle, oyunu oynarken gereksinimlerinizi karşılamayan bir bilgisayar kullanırsanız, oyununuzu yavaşlatarak keyfinizi kaçırabilirsiniz. Ayrıca, yüksek grafik kalitesi nedeniyle, oyunu oynarken bilgisayarınızın ısınması muhtemeldir. Bu nedenle, oyunda uzun süre oynarken bilgisayarınızın soğutma sistemlerinin iyi çalıştığından emin olmanız gerekir.

ALTF4 oyununu oynamadan önce, bilgisayarınızın sistem gereksinimlerine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarla oyunu oynayabilirsiniz, ancak önerilen sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarda oyunu oynamak daha iyi bir deneyim sağlayacaktır.

ALTF4 sistem gereksinimleri listesine baktığımız zaman ALTF4, Windows 7 ve üzeri Platform Güncellemesine sahip Windows 7 SP1 ile PC sisteminde çalışacaktır. Son olarak oyununun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

ALTF4 nedir?

ALTF4, bağımsız bir video oyunudur. Oyun, bina yapımı, kaynak yönetimi ve strateji unsurlarını birleştirir.

Oyun hangi platformlarda mevcuttur?

Oyun şu anda sadece bilgisayarlar için Steam platformunda mevcuttur.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

Oyunu oynamak için en azından bir 64 bit işlemci, 8 GB RAM ve Nvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 veya daha yüksek bir grafik kartı gereklidir.

ALTF4'te neler yapabilirim?

Oyunda, bir uzay kolonisi inşa ederek, kaynakları yöneterek ve koloninizi geliştirerek hayatta kalmak için mücadele edersiniz. Ayrıca, koloninizin diğer dünya genelindeki kolonilerle rekabet etmesi için ticaret yapabilirsiniz.

Oyunda kaç tane zorluk seviyesi var?

ALTF4'te beş zorluk seviyesi vardır: Kolay, Normal, Zor, Çok Zor ve Ölümcül.

Oyunu tek başıma oynayabilir miyim?

Evet, oyunda tek kişilik bir kampanya ve bir sandbox modu mevcuttur. Ayrıca, çevrimiçi çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yapabilirsiniz.

Oyunun Türkçe dil desteği var mı?

Evet, oyunun Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

ALTF4 fiyatı nedir?

ALTF4'ün fiyatı, Steam mağazasında 6,20 TL olarak belirlenmiştir.

Oyunun geliştiricileri kimdir?

ALTF4, bir Alman bağımsız video oyunu stüdyosu olan PUMPKIM tarafından geliştirilmiştir.

Oyun hakkında daha fazla bilgi nereden alabilirim?

Daha fazla bilgi için, oyunun resmi web sitesini veya Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


 

ALTF4 Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

ALTF4 Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

ALTF4 Sistem Gereksinimleri - Kaç GB?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu