Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 31 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de normal fiyatı 31 TL (ayrıca Steam’de indirimde) fiyata sahip. LEGO The Hobbit oyunu Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz oldu.


İlk piyasaya sürülme tarihi 10 Nisan 2014 olan oyunun geliştiricisi Traveller’s Tales, Feral Interactive iken yayıncısı ise Warner Brosfirması. LEGO The Hobbit oyunu PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, PlayStation Vita, Wii U ve Mac OS platformunda yer alıyor.

Steam’de indirimsiz normal fiyatı 31 TL olan oyun Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz! Kayıp Krallık tuğlayı tuğla ile geri kazan! Bilbo Baggins’e, Gandalf’a, Thorin’e ve Cücelerin şirketine, Orta Dünya’daki destansı bir maceraya katılın ve bugüne kadarki en geniş LEGO oyunu olan Lonely Dağı’nı yeniden ele geçirin.


Steam'de 31 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

• Savaş ravenous Trolls, tehlikeli Orklar ve daha fazlası!
• Bulmacaları çözmek için Cücelerin eşsiz yeteneklerini birleştirin – genellikle komik sonuçlar!
• Orta Dünya’da, Shire’dan Goblin kasabasına ve ötesine uzanan ikonik yerleri keşfedin.

LEGO The Hobbit Nasıl Sahip Olabilirim?

Steam'de 31 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

İlk olarak Humble Bundle hesabınıza giriş yapınız yoksa hesap oluşturunuz. Sonrasında buradaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz oyun sayfasına erişeceksiniz. Sonrasında “Get The Game” butonuna tıklamanız gerekecektir. Sonrasında sayfanın altına gönderecek ve orada yer alan “Get It Now” butonuna tıklayınız. Son olarak kayıtlı mail adresinize mail gelecek ve direk sizi oyunun Steam kod sayfasına yönelndirecek. sayfasına yollayacak, oyunu direk Humble Bundle üzerinden indirebileceksiniz. Sorularınız olursa yorum atabilirsiniz. İyi oyunlar!

Steam'de 31 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu