Tiktok Takipçi Satın Al

Medal of Honor’ın VR Oyunu Geliyor

Yeni oyunun adı Medal of Honor: Above And Beyond.

EA’nın sahip olduğu oyun stüdyosu Respawn Entertainment, Titanfall ve Apex Legends’ı geliştiriyor, yaklaşmakta olan Star Wars Jedi: Fallen Order dahil olmak üzere en ünlü oyunlarının bilim kurgu ortamlarından ayrılıyor. Oculus VR ile ortaklaşa, stüdyo bugün klasik İkinci Dünya Savaşı canlandırması olan Medal of Honor: Above And Beyond ile ortaya çıktı . Oyun, San Francisco, California’daki Oculus Connect geliştirici konferansında, Facebook’ta VR ve AR içerik başkanı Mike Verdu tarafından 2020 çıkış tarihi ile duyuruldu.


Oculus ortaklığı, EA’nın Respawn’u satın almadan hemen önce 2017’de açıklandı. Ancak, EA’nın Medal of Honor’ın mülkiyeti göz önüne alındığında, anlaşma, Respawn ve Facebook’un sahip olduğu VR platformu için Nazi Almanyası’nın tarihi savaş alanlarına iliştirilen Medal of Honor adıyla kapıları açtı. Oculus Connect’te gösterilen başlık için bir fragman, klasik II. Dünya Savaşı silahlarının ve klostrofobik yakın çeyrek savaşların iki elle yeniden yüklenmesiyle oldukça gerçekçi görünen birinci şahıs VR oyununu gösteriyor.

Medal of Honor: Above And Beyond

Medal of Honor 2012’in beri atıl kalmıştır, Medal of Honor: Warfighter, 1998’de Oscar ödüllü salınımı kadar kurşun yönetmen Steven Spielberg tarafından kuruldukları için zengin bir oyun geçmişi vardır.

Spielberg, ilk geliştirici stüdyosu DreamWorks Interactive’e ulaşmak için ünlü oldu. Spielberg, ilk üç Medal of Honor başlıklarının anlatımını oluşturmaya devam etti. Dreamworks Interactive sonunda EA Los Angeles oldu ve daha sonra EA kapanmadan önce Danger Close Oyunları, savaşçı ile ilgili bir dizi ihtilafın ardından Medal of Honor’un gelişimini durdurdu.

Şimdi, sektördeki en saygın birinci şahıs nişancı stüdyolarından biri olan Respawn, Medal of Honor’ı VR biçiminde geri getiriyor. Proje, orijinal oyundaki Dreamworks Interactive’de yapımcı olan oyun direktörü Peter Hirschmann’ın altında gelişiyor. Hirschmann, kendisinin ve diğer bazı Medal of Honor gazileri ekibinin takımda olduğunu ve dizinin ruhunu tamamen yeni bir platforma taşırken sağlam tutmakla görevli olduğunu söyledi.

Oyun 50 misyon tarafından organize edildi ve her birinin basit bir amacı, çeşitli açılardan ve çeşitli silahla yaklaşılabilecek bir dizi açık uçlu düşman karşılaşması var. VR mekanikleri ve modern düşman AI’ları batırıyor gibi. Gezinti, Marvel Powers United VR tarzında Oculus Touch kumanda kollarıyla gerçekleştirilecek ve oyunda yaptığınız her eylem bir tür fiziksel eylem içerir. Herşeyi bir düğme ile halledemezsiniz. Mesela oyunda bir el bombası atacaksınız bunu göğsünüzdeki kemerden almalı, yakmalı ve fiziksel olarak atmış olmalısınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu