Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Tasarımı Değişiyor! İşte Yeni Steam Tasarımı

Steam değişiyor! Dünyanın en çok kullanılan oyun platformu olan Steam’in tasarımı sonunda değişiyor. Peki Steam yeni tasarımı nasıl görünüyor?

Steam değişiyor, yeni arayüzü böyle görünüyor. Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Steam’in yeni tasarıma geçişi için kollar sıvanmış durumda. Steam yakın zamanda yeni arayüzüyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Her geçen gün yeni oyuncuyu bünyesine katmayı başaran Valve’in oyun platformu Steam uzun zamandır klasikleşmiş bir arayüz tasarıma sahip olduğunu biliyoruz, artık biraz daha modern ve daha kullanışlı bir arayüz tasarımı için kollar sıvanmış durumda.

[sp-related style=”dark” id=”47245″]

Steam yeni tasarımla geliyor!

Valve’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada yeni arayüzün daha zengin ve daha iyi bir düzene sahip olduğu vurgulanıyor ve yeni arayüzün kullanıcı dostu bir görünüme sahip olduğunun altı çiziliyor.

Steam Tasarımı Değişiyor! İşte Yeni Steam Tasarımı

Valve, Steam’in yenilenen arayüzünden heyecan verici yeni detaylar paylaştı. Her oyunun sayfasının tepesinde geniş bir resim ve bunun üzerinde oyunun logosu yer alıyor. Altında üye olduğunuz atölye projeleri ve oyunu arkadaşlarınızla oynamanız için bir bölüm yer alıyor. Yeni arayüz tasarımının beta sürümü, önümüzdeki hafta içerisinde kullanıma sunulacak, sonrasında da yeni Steam arayüzünü denememiz mümkün hale gelecek. Tahminlere göre beta sürümü Steam yaz indirimleri gününde paylaşılabilir yönünde.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu