Steam Yaz İndirimleri 2019 Tarihi Belli Oldu!

Steam Yaz İndirimleri 2019 için tarih belli oldu. Steam indirimleriyle bu senede oyuncuları coşturmaya geliyor.

Oyun platformu denince ilk akla gelen isimlerinden bir tanesi olan Steam’de indirim tarihleri yaklaşıyor. O büyük indirimler belli oldu.

Steam’de sayılı şekilde dev indirimler oluyor ve yaz indirimleride bu indirimlerden bir tanesi. Steam her yıl yaz indirimleri adı altında binlerce oyunu indirime sokuyor. Elbette bazı oyuncularda parasını tutup bu dev indirimlerden yararlanıyor.

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam‘de indirim tarihleri her zaman merak konusu olmuştur. Steam kullanıcıları elbette indirimleri dört gözle bekliyorlar. Steam resmi olarak indirim tarihlerini hiç bir zaman erkenden açıklamıyor malesef. Steam Database hesabı Twitter üzerinden indirim tarihlerini açıkladı.

Steam Yaz İndirimleri 2019 Tarihi Belli Oldu! Steam Haberleri

Steam Yaz İndirimleri 2019 ne zaman?

Steam yaz indirimleri 2019 tarihi belli oldu sonunda. Bu yılın yaz indirimleri 25 Haziran’da Türkiye saatiyle 20.00’da start verecek ve 9 Temmuz’da sona erecek. Steam’in yılın en büyük indirimlerini barındıran geleneksel Steam Yaz İndirimleri, bu sene de PC oyuncuları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Steam yaz indirimleri 2019 Türkiye saatiyle 25 Haziran’da 20.00’da dev indirim başlayacak. Tam olarak iki haftalık bir indirim sürecinde binlerce oyunda %90’a varan büyük indirimler söz konusu olacak. Bu indirimleri kaçırmayın!

 


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı