Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Yaz İndirimleri 2019 Tarihi Belli Oldu!

Steam Yaz İndirimleri 2019 için tarih belli oldu. Steam indirimleriyle bu senede oyuncuları coşturmaya geliyor.

Oyun platformu denince ilk akla gelen isimlerinden bir tanesi olan Steam’de indirim tarihleri yaklaşıyor. O büyük indirimler belli oldu.


Steam’de sayılı şekilde dev indirimler oluyor ve yaz indirimleride bu indirimlerden bir tanesi. Steam her yıl yaz indirimleri adı altında binlerce oyunu indirime sokuyor. Elbette bazı oyuncularda parasını tutup bu dev indirimlerden yararlanıyor.

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam‘de indirim tarihleri her zaman merak konusu olmuştur. Steam kullanıcıları elbette indirimleri dört gözle bekliyorlar. Steam resmi olarak indirim tarihlerini hiç bir zaman erkenden açıklamıyor malesef. Steam Database hesabı Twitter üzerinden indirim tarihlerini açıkladı.

Steam Yaz İndirimleri 2019 Tarihi Belli Oldu!

Steam Yaz İndirimleri 2019 ne zaman?

Steam yaz indirimleri 2019 tarihi belli oldu sonunda. Bu yılın yaz indirimleri 25 Haziran’da Türkiye saatiyle 20.00’da start verecek ve 9 Temmuz’da sona erecek. Steam’in yılın en büyük indirimlerini barındıran geleneksel Steam Yaz İndirimleri, bu sene de PC oyuncuları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Steam yaz indirimleri 2019 Türkiye saatiyle 25 Haziran’da 20.00’da dev indirim başlayacak. Tam olarak iki haftalık bir indirim sürecinde binlerce oyunda %90’a varan büyük indirimler söz konusu olacak. Bu indirimleri kaçırmayın!

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu