Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO Rütbeleri ve CSGO Rank Sistemi

CS:GO'da çok aranan rütbeleri sizlere detaylı olarak anlattık. Bu rehberimiz de tüm detayları öğrenebileceksiniz.

CSGO rütbeleri nelerdir? CS:GO’da çok aranan rütbeleri sizlere detaylı olarak anlattık. Bu rehberimiz de tüm detayları öğrenebileceksiniz.

CS:GO tüm rütbeler ve rant sistemi birçok oyun sever tarafından merak edilen hususlar arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda online oyunlar ve bu tür oyunların oynayıcı sayısı oldukça artmıştır bunun nedeni gelişen teknoloji ve bilişim sistemi olduğu da ihmal edilmemelidir. CSGO rütbeleri nelerdir?


En popüler uygulama ve oyunlar arasında yer alan hatta en önde giden oyunlardan biri olan CS:GO oyunun da girilen rekabetler ve bunların sayısı ile başarı durumuna bağlı olarak rütbe atlaması yapıldığı bilinmektedir. Özellikle rekabetçi sistemdeki birçok kullanıcının bildiği gibi ilk on maça oynanmasından sonra belirli bir rütbeye sahipolunduğu bilinmektedir.

Rütbeye sahip olunduktan sonraki sıralamalar ise birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Genel olarak rütbeler hakkında bilinmesi gereken en önemli husus olarak toplamda 18 tane rütbenin var olmasıdır.

:: CS:GO’da Kullanabileceğiniz Nickler

CS:GO Rütbeleri ve CSGO Rank Sistemi

CS:GO Rütbeleri ve Rank Sistemi

  • Gümüş 1 > Gümüş 2 > Gümüş 3 rütbesi > Gümüş 4 > Seçkin Gümüş > Usta Seçkin Gümüş
  • Usta Seçkin Gümüş rütbesi > Altın Nova 1 > Altın Nova 2 rütbesi> Altın Nova 3 > Altın Nova 4 > Altın Nova Muhafız 1 > Altın Muhafız 2
  • Altın Muhafız 2 > Usta Seçkin Muhafız rütbesi > Güzide Usta Muhafız > Efsanevi Kartal > Usta Efsanevi Kartal > Birinci Sınıf Yüce Usta > Dünyaca Seçkin (Global)

CS:GO tüm rütbeler sıralanacak olduğunda bilinmelidirki her rütbenin kendi içindeki çalışmalara göre diğer rütbeye yükselme durumu söz konusudur.

Kolayca rank atlamak için ise yapılması gereken düzenli olarak çalışmak olacaktır. Düzenli çalışmak için ise de iyi bir programın oluşturulması gerektiği bilinmesi gerekmektedir. Rütbeler sıralanacak olursa ise şu şekildedir:

CS:GO Rütbeleri ve CSGO Rank Sistemi

Resmi oyun sunucularında oynayan oyuncuların, oyuncu profil Rütbesini artırmak için deneyim puanı kazanırlar. Sıralama yapana kadar, oyuncular her hafta en fazla bir silah düşürürler. Kan Tazısı Operasyonu sırasında operasyona katılan oyuncular operasyonun silah koleksiyonları için özel bir ödül almaya hak kazanırlar. Overwatch programına katılan oyuncular fazladan deneyim puanı kazanırlar.

Oyuncunun rütbesinin yetenek grubuyla bir ilgisi olmasa da rekabetçi eşleştirmeye katılabilmesi için en az Er Rütbe 2 ‘de olmalıdır. Diğer oyun modlarında ise oyuncunun profil rütbesi eşleştirmeye katılabilmesine etki etmez.

40 adet rütbe bulunur ve oyuncu en son rütbeye ulaştıktan sonra isterse profil rütbesini sıfırlayarak baştan başlayabilir. Bunu yapmak oyuncuyu (Hangi Yılda Sıfırladıysa O Yılın) Hizmet Madalyası ile ödüllendirir.

 

CS:GO Rütbeleri ve CSGO Rank Sistemi CS:GO Rütbeleri ve CSGO Rank Sistemi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu