«
Steam'de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu! Kampanya Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

Oyuncuları sevindiren haber bu kez Steam cephesinden geldi. Üstelik bir de değil, tam iki ücretsiz oyun oyunculara sunulmuş durumda.

Eğer sizde bir macera ve aksiyon oyunlarını seven bir oyuncuysanız bu haberimiz tam size göre olabilir. Yoğun bir fırtınanın neticesinde ıssız bir adada mahsur kalan bir adamın anakaraya dönmeye çalışırken başından geçen tuhaf olayların yer aldığı Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2, dünyanın en büyük çevrimiçi oyun kütüphanesi olan Steam’de ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.

Steam’de iki ücretsiz oyun daha!

Estranged, korkunç bir fırtınada başına değişik şeyler gelen bir balıkçının yaşadıklarını temel alıyor. Çevreyi keşfederek yeni şeyler bulacağınız, ana karaya giden yolu bulmak için çabalayacağınız tatlı bir oyun. Teknesi ile denize açılan bir balıkçının şiddetli bir fırtına sonucunda ıssız bir adaya düşmesi ile başlayan oyunda görevimiz bu adadan sağ salim kurtulmak. Ancak elbette işler bu kadarla da sınırlı kalmıyor ve bu ıssız adada başımıza gelecek olaylara karşı göğüs germemiz gerekiyor.

Steam'de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu! Kampanya Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri

24 farklı dili destekleyen oyunda malesef Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Bununla birlikte Estranged: Act 1’i Windows’ta ve Mac’te çalıştırmak için 1024 MB RAM, 2.2 GHz  işlemci, NVIDIA GeForce 8 ya da ATI X1600, DirectX Sürüm 9.0 ve 6 GB depolama alanı yetiyor. Estranged: Act 2 için ise 2.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, GeForce GTX 470 ya da Radeon 6870 HD ve üzeri grafik kartı, 6 GB depolama gerekiyor Estranged Act I’i almak için buraya, Act II içinse buraya tıkladıktan sonra kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Teknoloji ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Avatar
  Murat

  Bide güzel oyunlar ücretsiz olsa

 2. Avatar
  Rıza

  Bu işi yapıyorsunuz be ?

 3. Avatar
  Kahraman

  Bu işi bilmiyorsunuz teşekkürler

 4. Avatar
  Ahmet Çavdir

  Efsanesiniz İnstagramdan geldim