TeknoDiot
     
     
     

Steam’de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu!

Steam'de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu!

Oyuncuları sevindiren haber bu kez Steam cephesinden geldi. Üstelik bir de değil, tam iki ücretsiz oyun oyunculara sunulmuş durumda.

Eğer sizde bir macera ve aksiyon oyunlarını seven bir oyuncuysanız bu haberimiz tam size göre olabilir. Yoğun bir fırtınanın neticesinde ıssız bir adada mahsur kalan bir adamın anakaraya dönmeye çalışırken başından geçen tuhaf olayların yer aldığı Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2, dünyanın en büyük çevrimiçi oyun kütüphanesi olan Steam’de ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.

Steam’de iki ücretsiz oyun daha!

Estranged, korkunç bir fırtınada başına değişik şeyler gelen bir balıkçının yaşadıklarını temel alıyor. Çevreyi keşfederek yeni şeyler bulacağınız, ana karaya giden yolu bulmak için çabalayacağınız tatlı bir oyun. Teknesi ile denize açılan bir balıkçının şiddetli bir fırtına sonucunda ıssız bir adaya düşmesi ile başlayan oyunda görevimiz bu adadan sağ salim kurtulmak. Ancak elbette işler bu kadarla da sınırlı kalmıyor ve bu ıssız adada başımıza gelecek olaylara karşı göğüs germemiz gerekiyor.

Steam'de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu!

24 farklı dili destekleyen oyunda malesef Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Bununla birlikte Estranged: Act 1’i Windows’ta ve Mac’te çalıştırmak için 1024 MB RAM, 2.2 GHz  işlemci, NVIDIA GeForce 8 ya da ATI X1600, DirectX Sürüm 9.0 ve 6 GB depolama alanı yetiyor. Estranged: Act 2 için ise 2.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, GeForce GTX 470 ya da Radeon 6870 HD ve üzeri grafik kartı, 6 GB depolama gerekiyor Estranged Act I’i almak için buraya, Act II içinse buraya tıkladıktan sonra kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Teknoloji ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Just Cause 4 Oynanış Videosu Yayınlandı ve Black Hand Tanıtıldı

Serhan Durgutlu

İşte 2018’de Çıkacak 5 Oyun

Buğra Noyan

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 Şubat – 1 Mart 2020)

Buğra Noyan

4 yorumlar

Avatar
Murat 21 Mart 2019 at 10:14

Bide güzel oyunlar ücretsiz olsa

Cevap
Avatar
Rıza 21 Mart 2019 at 10:22

Bu işi yapıyorsunuz be ?

Cevap
Avatar
Kahraman 21 Mart 2019 at 10:28

Bu işi bilmiyorsunuz teşekkürler

Cevap
Avatar
Ahmet Çavdir 21 Mart 2019 at 12:44

Efsanesiniz İnstagramdan geldim

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.