Steam’de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu!

Oyuncuları sevindiren haber bu kez Steam cephesinden geldi. Üstelik bir de değil, tam iki ücretsiz oyun oyunculara sunulmuş durumda.

Eğer sizde bir macera ve aksiyon oyunlarını seven bir oyuncuysanız bu haberimiz tam size göre olabilir. Yoğun bir fırtınanın neticesinde ıssız bir adada mahsur kalan bir adamın anakaraya dönmeye çalışırken başından geçen tuhaf olayların yer aldığı Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2, dünyanın en büyük çevrimiçi oyun kütüphanesi olan Steam’de ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda.


Steam’de iki ücretsiz oyun daha!

Estranged, korkunç bir fırtınada başına değişik şeyler gelen bir balıkçının yaşadıklarını temel alıyor. Çevreyi keşfederek yeni şeyler bulacağınız, ana karaya giden yolu bulmak için çabalayacağınız tatlı bir oyun. Teknesi ile denize açılan bir balıkçının şiddetli bir fırtına sonucunda ıssız bir adaya düşmesi ile başlayan oyunda görevimiz bu adadan sağ salim kurtulmak. Ancak elbette işler bu kadarla da sınırlı kalmıyor ve bu ıssız adada başımıza gelecek olaylara karşı göğüs germemiz gerekiyor.

Steam'de İki Aksiyon/Macera Oyunu Ücretsiz Oldu!

24 farklı dili destekleyen oyunda malesef Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Bununla birlikte Estranged: Act 1’i Windows’ta ve Mac’te çalıştırmak için 1024 MB RAM, 2.2 GHz  işlemci, NVIDIA GeForce 8 ya da ATI X1600, DirectX Sürüm 9.0 ve 6 GB depolama alanı yetiyor. Estranged: Act 2 için ise 2.5 GHz işlemci, 4 GB RAM, GeForce GTX 470 ya da Radeon 6870 HD ve üzeri grafik kartı, 6 GB depolama gerekiyor Estranged Act I’i almak için buraya, Act II içinse buraya tıkladıktan sonra kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz!

Teknoloji ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu