Tiktok Takipçi Satın Al

İşte 2019 Yılının En Çok Beklenen Steam Oyunları

Bu oyun haberimizde 2019 yılında piyasada raflarda yer alması en çok beklenen Steam oyunları derledik.

Yeni bir yıla giriş yaptık ve bu yıl teknoloji ve oyun dünyası için dolu dolu geçecek gibi görünüyor. Özellikle de oyun dünyası için güzel bir yıl olacak gibi. Oyuncuların beklediği oyunlar olabilir. Belki 2019 yılında beklediğiniz oyunlar raflarda yerini alacak. Bizde sizler için 2019 yılı içerisinde çıkması beklenen Steam oyunlarını derledik.


2019 yaklaşırken planlanan oyunlar piyasada görünmeye başlıyor. 2019’da çıkması planlanan en iyi oyunlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Listede göz çarpan birkaç popüler oyun mevcut. Steam, Sekiro: Shadows Die Twice ve Resident Evil 2’nin yeniden yapılanması gibi, 2019 için kullanıcılarına en çok aranan oyunları açıkladı. İşte Steam’in 2019’da en çok beklenen oyunlar listesi.

:: Tropico 6

Çıkış Tarihi: 25 Ocak 2019
Geliştirici: Limbic Entertainment
Platform: Windows, MacOS, SteamOS, Linux
Konusu: El Presidente geri döndü. Tropico adasında korkulan bir diktatör veya barışsever bir devlet adamı olarak kendinizi bir kez daha kanıtlayın ve dört ayrı dönem boyunca kendi muz cumhuriyetinizin kaderini şekillendirin.

Diğer çıkacak oyunlar için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu