Spotify, Arayüzünü Daha Kullanışlı Hale Getirdi!

Spotify son zamanlarda mobil uygulamasını biraz değiştiriyor ve bugün şirket uygulamasında gördüğünüz ilk ekran için bir yenileme duyuruyor.

Spotify mobil uygulamasındaki bu son değişiklikle birlikte, “Ana Sayfa” sekmesi gün boyunca dinlemek istediğiniz içeriğin sunulmasında daha iyi hale geliyor. Ana Sayfa sekmesinin üstünde, günün saatine bağlı olarak değişecek altı farklı oynatma listesi önerilecektir.

Bunun altında, Spotify’ın yeni Ana Sayfa sekmesinde, en çok dinlediğiniz çalma listeleri, podcast’ler ve mix’ler koleksiyonu var. “Sizin için Yapıldı” şarkı listeleriniz, yeni şarkılar için öneriler ve diğer içerikler de bu bölümde görünecektir.

Spotify, Arayüzünü Daha Kullanışlı Hale Getirdi!

Bu, Spotify’ın mevcut ana ekranından büyük bir kalkış değil, ancak yararlı bir değişiklik gibi görünüyor. Spotify, bu yeni tasarımın artık hem Android hem de iOS dahil tüm mobil kullanıcılara küresel olarak yayıldığını söylüyor. Hesabınızda en az 30 günlük dinleme geçmişiniz olduğu sürece yenilenmiş kullanıcı arayüzünü görmelisiniz.

Apple Music’e kıyasla daha karmaşık bir yapıda olan Spotify, son zamanlarda mobil uygulamasında çok sayıda değişiklik yaparak kullanıcı arayüzünü geliştirmeye çalışıyordu. Bu kapsamda arayüzün en üst kısmına “En İyi Podcast’leriniz” gibi pek çok seçenek ekleyen müzik platformu, şimdi de hem iOS hem de Android kullanıcıları için Ana Sayfa düzenini yeniden tasarlıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Huawei'den Küresel 5G Yayıncılık Çözümleri
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu