TeknoDiot
     
     
     

App Store Uygulama İçi Satın Alımlarda Hediye Etme Dönemi

App Store Uygulama İçi Satın Alımlarda Hediye Etme Dönemi

Apple App Store’da uygulama içi satın alımlarında yeni bir dönemle,uygulama içi satın alımlarını hediye etmek için çalışıyor.

Apple geçtiğimiz gün itibariyle uygulama içi satın alımlarını hediye edilebilme seçeneğini App Store’nin yönergelerine ekledi. İos kullanıcıları arasında uygulama hediye etme özelliği olsa da Apple bir adım daha atarak uygulama içi satın alımları hediye etme seçeneğini başlattı.App Store Uygulama İçi Satın Alımlarda Hediye Etme Dönemi

Apple’ın konu ile ilgili bir açıklama yapmadığını ve uygulama için satın alım ile gerçekleşecek hediye gönderiminin nasıl çalışacağı ile ilgilide herhangi bir detaya sahip olunmadığını da bildirelim. İos platformun da yer alan App Store artık uygula içi satın alımlarda eş, dost, aile bireylerimize ve sevdiklerimize uygulama içi satın alımlarımızı hediye edebileceğiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Android için WhatsApp’ta Parmak İzi Kilidi Nasıl Etkinleştirilir?

Buğra Noyan

Canlı Bilgi Yarışması Hadi’de Bitcoin Ödülü! (Toplam Ödül 438.000 TL)

Buğra Noyan

Apple, iCloud’da Kullanıcı Fotoğraflarını Taramaya Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.