Facebook Messenger Masaüstü Uygulaması Yayınlandı - TeknoDiot.com

Facebook Messenger, Uygulaması Artık Windows 10 ve macOS’ta

Abone Ol 

Facebook Messenger, koronavirüs salgınının nedenle kullanımda bir artış gördüğünden Facebook, Windows 10 ve macOS için resmi Messenger masaüstü uygulamasını yayınladı.

Bugünlerde milyonlarca insan evde kalırken, İnternet hizmetlerinin kullanımı önemli ölçüde arttı ve Facebook, pandemi başladığından beri WhatsApp ve Messenger’ın kendisinde büyük bir artış kaydettiğini söylüyor.

Bunun nedeni, iletişim uygulamalarının İnternet kullanıcıları tarafından aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için kullanılmasıdır ve Facebook, bağlantı sorunlarını önlemek için 24 saat çalıştığını söylüyor.

Masaüstü Messenger uygulamalarının, standart mesajlaşma, grup video görüşmeleri, bildirim desteği ve mobil ve masaüstünde senkronizasyon içerdiği için kişilerle iletişimde kalmayı çok daha kolay hale getirmesi gerekiyor. İki masaüstü istemcisi ayrıca desteklenen iki platformda karanlık bir mod ve GIF desteği ile birlikte gelir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Facebook, yeni Messenger masaüstü uygulamalarını Microsoft ve Apple’a ait iki uygulama mağazasında yayınlıyor. Başka bir deyişle, istemci örneğin Windows 7 gibi Windows’un eski bir sürümüne yüklenemiyor.

Facebook Messenger, Uygulaması Artık Windows 10 ve macOS'ta

Göz atın:   2020 Yılında Öne Çıkacak 8 E-Ticaret Trendi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu