Tiktok Takipçi Satın Al

Snapchat, Artık İçerik Oluşturucuların Abone Sayımlarını Görüntülemesine İzin Veriyor

Snapchat yeni özellikleri duyurdu: İçerik oluşturucular artık abone sayılarını herkese açık bir şekilde gösterebilir.

Snapchat’taki abone sayınızı göstermek için can atıyor musunuz? Neyse ki, içerik oluşturucular artık takipçi sayılarını profillerinde herkese açık olarak gösterme seçeneğine sahip.

Snapchat sonunda içerik oluşturucuların profillerinde herkese açık takipçi sayılarını görüntülemelerine izin veriyor. Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarla karşılaştırıldığında – hepsi yıllardır herkese açık takipçi sayılarını gösteriyor – Snapchat eonlar geride görünüyor.


Ama şimdi Snapchat artık geçmişte kalmadı. Platform, uygulamadaki içerik oluşturuculara fayda sağlamak için herkese açık bir takipçi sayısı sunuyor.

Markalar, hangi kullanıcıların sponsor olacağını belirlemek için takipçi sayılarını kullanır. Herkese açık bir takipçi sayısı olmadan, markalar genellikle kullanıcılara bu bilgileri sormaları için mesaj göndermek zorundadır.

Bununla birlikte, ekranda abonelerin olması, markaların iş ortaklığı yapacak içerik oluşturucuları bulmasını çok daha kolay hale getirir. Hem Snapchat yaratıcıları hem de sponsorlar için bir kazan-kazan.

Bir Snapchat sözcüsü, Variety’ye yaptığı açıklamada , platformun genel bir takipçi sayısı ekleme kararına dikkat çekerek şunları söyledi:

Abone Sayıları Gösterilecek

Snapchat, Artık İçerik Oluşturucuların Abone Sayımlarını Görüntülemesine İzin Veriyor

İçerik oluşturucular, Snapchat ayarlarından takipçi sayısı metriğini kolayca açıp kapatabilir. Kylie Jenner, DJ Khaled ve Cardi B gibi ünlüler şimdiden etkileyici takipçi sayılarını profillerinde sergiliyorlar.

Ne yazık ki, herkes abone sayısından yararlanamaz – herkese açık bir profile sahip yerleşik bir içerik oluşturucu olmanız gerekir. İçerik oluşturucu profillerini duymadıysanız Snapchat, Eylül 2020’de bu özelliği kullanıma sundu.

Doğrulanmış Snap Stars profilleri gibi, içerik oluşturucu profilleri de kullanıcıların uygulamada kalıcı bir genel profile sahip olmasına izin verir. Bu, içerik oluşturuculara kitleleri hakkında bilgi edinmeleri ve markalarla bağlantı kurmaları için bir dizi araç sağlar. Ayrıca içerik oluşturucuların hayranlarıyla etkileşime girmesine ve profillerinde fotoğraf ve videoların öne çıkmasını sağlar.

Snapchat, Yaratıcılar Topluluğuna Odaklanıyor

Yaratıcılar ve etkileyiciler, her sosyal medya platformunun hayati bir parçasıdır. Görünüşe göre Snapchat, uygulamadaki içerik oluşturucular için daha faydalı araçlar sunmaya başladığı için nihayet bunu anlamaya başladı. Bu değişiklikle Snapchat, etkileyiciler için daha iyi bir platform olma yolunda ilerliyor.

Snapchat’ta bir içerik oluşturucu olmasanız ve takipçi sayma özelliğinden yararlanamasanız bile, uygulamanın komik filtreler ve lensler koleksiyonunu kullanmanın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu