Tiktok Takipçi Satın Al

Sınırsız (Limitsiz) Hosting Nedir?

İnternet sitenizi barındırmak için hosting paketi konusunda karar vermek bir kullanıcı için en zor süreçlerden biridir.

Hâl böyle olunca sınırsız hosting paketleri gerek barındırılan internet sitesi sayısı gerekse disk alanı ve trafik limiti gibi konulardan dolayı diğer paketlere göre daha ön planda yer alıyor. Her firma kullanıcısına özel olarak içeriği farklı sınırsız hosting paketleri hazırlamaktadır.


Tabii ki bu paketler ne kadar performanslı olursa aldığınız hizmetinde o kadar kaliteli olacağını bilmeniz gerekiyor. Limitsiz Hosting paketleri açısından oldukça zengin içeriğe sahip olan Verigom son zamanlarda büyük projelerin ilgi odağı olmuş durumdadır. Bu sebeple firma tarafından sunulan paketleri incelemeniz sizler için oldukça iyi olacaktır.

Sınırsız (Limitsiz) Hosting Paketi Nedir?

Sınırsız Hosting, barındırma hizmeti içerisinde bulunan disk alanı, trafik, subdomain, e-posta hesabı ve veritabanı oluşturma gibi özelliklerin tamamen sınırsız şekilde sunulduğu hizmetlere denir. Bu paketlerde barındırabileceğiniz site sayısı da firmanın oluşturduğu paketler doğrultusunda değişmektedir.

Sınırsız (Limitsiz) Hosting Nedir?

Sınırsız Hosting Avantajları Nelerdir?

Hosting firmaları tarafından sunulan barındırma hizmetlerinin tamamı birbirinden farklı özelliklere ve avantajlara sahiptir. Bu doğrultuda sınırsız hosting paketlerinin sunmuş olduğu avantajlardan bahsedelim.

Sınırsız / Çoklu Web Site Barındırma

Limitsiz Hosting paketlerinde aynı reseller paketlerinde olduğu gibi sınırsız ya da çoklu internet sitesi barındırma avantajı bulunuyor. Bu sayede projenizin başlangıçta karşılaşacağı yüksek maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Sınırsız Disk Alanı

Hosting paketinde barındıracağınız internet sitesi içerisinde bulunan her dosya, her görsel ve buna benzer içerik bir disk alanı doldurmaktadır. Limitsiz paketlerde herhangi bir disk alanı sınırlaması olmadığı için dosyalarınızı dilediğiniz gibi barındırabilirsiniz. Verigom sınırsız disk alanı hizmeti sunarken aynı zamanda barındırma bileşenini SSD disklerden oluşturduğu için herhangi bir veri kaybı durumuyla karşılaşmadığınız gibi hiçbir şekilde sitenizin yavaşlama durumu söz konusu olmayacaktır.

Sınırsız Trafik

İnternet sitenizi ziyaret eden her kullanıcının yaptığı sayfa görüntülemesi trafik kotanızı etkilemektedir. Hâl böyle olunca sınırlı trafik özelliğine sahip barındırma hizmetleri belirlenen limitlere ulaşılması durumunda direkt olarak sitenin hız performansını etkileyecektir. Tüm bunların yanı sıra limitler aşıldığında direkt olarak internet siteniz yayından kaldırılabilir. Tabii ki limitsiz hosting paketlerinde bu tür sınırlandırmalara takılmayacağınız için internet siteniz kesintisiz hizmete devam edecektir.

Limitsiz Veritabanı Oluşturma Hakkı

Limitsiz Hosting paketlerinde herhangi bir veritabanı sınırlandırması olmadığı için sitenize ait verileri farklı tablolar oluşturarak daha kolay yönetebilirsiniz. Bazı firmalar sınırlandırma uyguladığı için sitenin yönetimi daha zor bir hale gelir. Verigom sınırsız hosting paketlerinde kesinlikle sınırlandırma uygulamadığı için birçok başarılı projenin ilk tercihi niteliğine sahip bir firmadır.

Limitsiz Mail Adresi

Firmaların müşterileri ile iletişimini devam ettirmesi için muhakkak e – posta konusunda sorun yaşamaması gerekmektedir. Basit bir web hosting hizmeti aldığınızda her çalışanınıza ait mail adresi oluşturmak isterseniz bu hizmette ne yazık ki sınırlandırmalara takılarak e – posta hesabı oluşturamazsınız. Limitsiz hosting paketlerinde durum farklı olmakla beraber dilediğiniz kadar e – posta hesabı oluşturabilir ve bu sayede müşterilerle iletişiminizi daha kolay hale getirirsiniz.

Sınırsız Hosting Fiyatları

Her firma tarafından müşterilere farklı sınırsız hosting fiyatlandırmaları sunulmaktadır. Bu firmalar arasında en uygun fiyatlandırmayı Verigom sunarken aynı zamanda diğer firmaların arkaplanda yaptığı sınırlandırmaları tamamen ortadan kaldırıyor. Ucuz ve aynı zamanda performanslı bir limitsiz hosting hizmeti almak için direkt olarak https://www.verigom.com/web-hosting adresini ziyaret edebilir bunun yanı sıra aklınıza takılan her türlü soru işaretine firmanın internet sitesinde bulunan canlı desteği ziyaret ederek yanıt alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu