Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, One UI 2.5 Arayüzü İçin Çalışmalara Başladı!

Samsung, akıllı telefonları için yeni arayüz birimi One UI 2.5 geliştirdiği bildirildi.

Samsung’dan tüm akıllı telefonlar ve tabletler Android’i 10 ile birlikte kullanıma sunulan One UI 2.0 arayüzü mevcut.


Son zamanlarda piyasaya sürülen Galaxy S20, Galaxy S20 + , Galaxy S20 Ultra ve Galaxy Z Flip gibi ileri teknoloji telefonlar, One UI 2.1 ile önceden yüklenmiş olarak geliyor. Daha eski cihazlar da One UI 2.0 güncellemesini alıyor. Şirketin şu anda yaklaşmakta olan cihazları için One UI 2.5 üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Galaxy Note 20 ile birlikte ilk olarak gelebilir

Samsung, One UI 2.5 Arayüzü İçin Çalışmalara Başladı!

Güney Kore’deki Samsung Community forumunda yayınlanan bilgilere göre, şirket One UI 2.5 geliştiriyor. Buna erişen ilk cihazlar Galaxy Note 20 serisindeki telefonlar olacak . Şu anda, One UI 2.5’in tam özellik listesi hakkında yeterli bilgi yok. Bununla birlikte, yaklaşan yazılımın Google’ın UI navigasyon hareketlerini üçüncü taraf uygulama başlatıcılarına getireceğini, bir UI 2.0 veya One UI 2.1 çalıştıran telefonlarda bulunmayacağı söyleniyor.

Galaxy Galaxy Note 20’den sonra piyasaya sürülecek bir dizi akıllı telefonun da One UI 2.5 alacağı bildiriliyor. Samsung’un gelecekte One AI 2.5’i Galaxy A, Galaxy M, Galaxy Note, Galaxy S, Galaxy Z ve Galaxy Fold serilerinde daha fazla cihaza sunması mümkündür.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu