Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab S7+ Tasarımını Ortaya Koyan Bir Video Yayınlandı

Samsung’un mevcut amiral gemisi tableti Galaxy Tab S6, geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülmüştü.

Samsung Galaxy Tab S7+ tasarımını ortaya çıkaran yepyeni bir video ortaya çıktı. Bu sayede yeni tabletin tasarımı gözler önüne serildi.


Samsung’un her yıl yeni bir amiral gemisi tableti piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Samsung’un Galaxy Tab S6’nın halefi çıkarması zamanı geldi. Yepyeni tasarıma sahip olacak olan Samsung Galaxy Tab S7+ bir konsept videosunda ortaya çıktı.

Son zamanlarda ortaya çıkan raporlar, Galaxy Tab S6’nın halefinin Galaxy Tab S7 olarak adlandırılacağını gösteriyor. Ancak, raporlara göre bu yıl bir amiral gemisi daha olacak: Galaxy Tab S7 +.

Her iki tablet de şu ana kadar birçok kez sızdırıldı ve bize özellikleri hakkında bir fikir verdi. Son zamanlarda, Galaxy Tab S7‘nin renderlarını da gördük. Ancak, Galaxy Tab S7 + ‘nın nasıl görüneceğini görmek için yeterince şanslı değildik. Neyse ki, bu bugün ortaya çıkmış durumda. Şimdi OnLeaks ve Pigtou’nun sızıntısıyla Galaxy Tab S7 + ‘nın render tasarımına sahibiz.

Samsung Galaxy Tab S7+ Tasarımını Ortaya Koyan Bir Video Yayınlandı

Samsung Galaxy Tab S7+ böyle mi gözükecek?

Gördüğünüz gibi bu görüntüler, Galaxy Tab S7+’ın daha önceki sızıntıların önerdiği gibi büyük, 12,4 inç ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Galaxy Tab S7’ye benzer tabletin, ekranın gövde oranını en üst düzeye çıkararak ekranın etrafında ince çerçeveler var. Tablet, metal bir çerçeveye benzeyen minimalist, ince bir görünüme sahiptir. Tabletin arka panelinde LED flaşlı çift kamera kurulumu bulunur. İlginç bir şekilde, Galaxy Tab S7 + arka kameranın altında S-Pen şeklinde bir girintiye sahip ve S-Pen’i oraya yapıştırabileceğinizi gösteriyor.

Oluşturucular, Galaxy Tab S7 + ‘nın dört kameralı bir kuruluma (üstte iki hoparlör ve altta iki hoparlör), altta bir USB Type-C bağlantı noktasına, güç ve ses düğmelerine ve sağdaki SIM kart yuvasına sahip olacağını gösteriyor. sol tarafta özel bir konektör (büyük olasılıkla klavye yuvası gibi aksesuarlar için). Görüntülerde gösterilen tabletin gümüş rengi vardır, bu da sunulan renk seçeneklerinden biri olacağını gösterir. Galaxy Tab S7 + ilginç görünüyor. Şimdi bilmemiz gereken tek şey içeride ne sunacağı.

Son olarak Galaxy Tab S6’nın geçtiğimiz yıl Temmuz ayında duyurulduğunu düşündüğümüzde hem Galaxy Tab S7 hem de Galaxy Tab S7+’la çok kısa bir süre sonra tanışacağımızı tahmin edebiliriz.

Samsung Galaxy Tab S7+ konsept tasarım

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu